TNG LÜHIS on Tallinna Nõmme Gümnaasiumi õpilaste ametlik podcast, kus võõrustame erinevaid külalisi, sealhulgas teisi õpilasi, õpetajaid ja vilistlasi. Podcastis käsitleme teemasid, mis on seotud meie kalli kooli igapäevaga, kuid samas puudutame ka laiemaid teemavaldkondi, nagu sport, tervis, õppimine ja palju muud. Tule heida kõrv peale!

Pildil 11L õpilased ja podcasti eestvedajad Oskar Orupõld ja Risto Kalju

Saada meile tagasisidet või tervitusi SIIN!

20. detsember “Täna külastas meie kontorit laskesuusataja Mark Markos Kehva, kes rääkis natukene täpsemalt selle spordiala telgitagustest ja sellega kaasnevatest võludest. Head kuulamist!”

8. detsember “Tänases episoodis võõrustame TNG huvijuhti Karl A. Kändu, kes jagab põnevaid seiku oma eluteest ning avaldab huvijuhi ameti rõõme ja muresid, tuues välja ka tulevikuplaane. Teravat kõrva!”

22. november “Tänases episoodis tuleb meile külla kehalise kasvatuse õpetaja Kaido Palts. Räägime TNG sportimise võimalustest ja õpilaste füüsilisest vormist. Samuti teeme juttu hügieeni harjumustest ja nende vajalikkusest inimesele. Head kuulamist!”

15. november “Täna on meil külas suunamudija ja TNG vilistlane Karmen Mikiver (2023). Räägime elust pärast gümnaasiumi, ning heidame pilgu peale vanadele headele aegadele koolipingis. Head kuulamist!”

8. november “Tere armas koolipere…” Esimeses episoodis keskendume meie peamisele toetajale ehk Tallinna Nõmme Gümnaasiumile! Lisaks tutvustame Teile podcasti tausta, iseennast ja anname aimu sellest, mida tulevikus oodata võib.