Tallinna Nõmme Gümnaasium

Vilistlased

I lend 1934

1.   Leida Brokmann

2.   Bernhard Jäger

3.   Julius Kalle

4.   Agnes Kiisk

5.   Erika Kodrau

6.   Ethel Lutsberg

7.   Karl Šneider

8.   Auguste Taalmann

9.   Linda Tamm

10. Maimo Tasson

11. Margarete Tiltsen

12. Tamara Tonto

13. Dagmar Trelin

14. Voldemar Uik

Sinaida Vendt

 

II lend 1935

1.   Hermeline Dampf

2.   Milda Augustine Hemt

3.   Frieda Karp

4.   Aino Hermine Kask

5.   Linda Mary Laan

6.   Maximilian Liit

7.   Arved Liivak

8.   Endel Konstantin Meriküll

9.   Lydia Mung-Muga

10. Lisette Nugiseks

11. Salme Johann Piin

12. Elvine Raba

13. Ingrid Tamberg

14. Vally Euphrosine Tenneberg

15. Eugen Alfons Tenneberg

16. Paul Truusmann

Ilse Helene Vilmansen

 

III lend 1936

1.   Endel Alebras

2.   Vilhelmine Annus

3.   Artur Elme

4.   Helene Hamm

5.   Ludmilla Klaas

6.   Raimund Koger

7.   Georg Kolmer

8.   Soja Künnap

9.   Salme Künnapas

10. Eugen Lepikson

11. Aino Liima

12. Harald Länemets

13. Marie Ohakas

14. Aino Orro

15. Karin Patsik

16. Hilda Piiroja

17. Harri Prügi

18. Johannes Pöhl

19. Rita Ramler

20. Alice Raud

21. Ermilde Remmelkoor

22. Galina Ruga

23. Linda Saar

24. Bruno Seeman

25. Salme Simson

26. Aino Tasson

27. Ella Tomson

28. Asta Tõnts

Frieda Valli

 

IV lend 1937

1.   Ester-Erika Alu

2.   Gunnar Jürgens

3.   Aleksander Josua

4.   Tamara Kaarsoo

5.   Linda Kaljas

6.   Valvikki Kokamägi

7.   Salme Koppel

8.   Mihhail Kristiani

9.   Aino Kureniit

10. Karl Lesk

11. Egon Gottfried Mandel

12. Margarita Muuga

13. Lembit Nugiseks

14. Agneta-Signe Okesson

15. Hella Org

16. Salme Lydia Pajus

17. Nina Põder

18. Erika Rader

19. Ants Reinola

20. Hilja Reinola

21. Aarne Sarn

Ants Voogre

Klassijuhataja: Hilja Pavelson

 

V lend 1938

1.   Viktor Ahi

2.   Hans Alter

3.   Kallista Jõgis

4.   Valdur Kaldma

5.   Ilo Kogerma

6.   Eliisabeth Kruusel

7.   Õie Kruus

8.   Endel Adolf Land

9.   Linda Olga Helene Lehk

10. Aita Liima

11. Viivo Org

12. Voldemar Panso

13. Maret Perv

14. Fredi Konstantin Rüütel

15. Helga Irene Saar

16. Harald Erich Sild

17. Ella Sillart

18. Elmar Suidre

19. Hans Tross

20. Harri Vainet

21. Eleonore Veskimets

22. Heino Ilo Viil

Erkki Gunnar Viljarand

 

VII lend 1940

1.   Feliks Hunt

2.   Hans Arnold Jänes

3.   Erika Jasper

4.   Rita Kalmand

5.   Endel Kaupmees

6.   Evi Koomets

7.   Hella Kureniit

8.   Helga Lesk

9.   Marie Helene Lõhmus

10. Heigo Miidla

11. Arved Oksaar

12. Endel Randmere

13. Herbert Rõuk

14. Raul Lembit Sööde

15. Hilja Õnnela Toome

16. Vally Margarithe Toomet

17. Eha Villemi

Herk Visnapuu

 

VIII lend 1941

1.   Maimu Armei

2.   Leida Hiiepuu

3.   Maria Karlson

4.   Meinhard Kask

5.   Valdo Kivi

6.   Endel Kötsi

7.   Helgi Laidsaar

8.   Harita Lepp

9.   Leo Mandre

10. Elenore Ots

11. Maimu Paabo

12. Salme Piiroja

13. Ellen Pobul

14. Oskar Raadik

15. Leonida Rannamets

16. Jaanus Rannaveer

17. Lea Reets

18. Lembit Sild

19. Asta Toomet

20. Vaike Veinberg

21. Uku Villemi

22. Ellen Virkoja

23. Aleksander Arulaid

24. Saare Hubel

25. Helga Kapsi

26. Kaljo Kasuri

27. Linda Koplimets

28. Karin Kull

29. Konstantin Käär

30. Naima Lubja

31. Evald Lutsius

32. Arkadi Mandre

33. Inge Mardus

34. Johannes Parkja

35. Aino Potisepp

36. Rudolf Reima

37. Voldemar Reima

38. Linda Rulli

39. Uno Sampu

40. Vaike Suiste

41. Kaljo Tammaru

42. Boris Telve

43. Emil Toomel

44. Ilmar Truuts

45. Valda Unt

Asta Virkoja

Klassijuhataja: Linda Saarmaa ja August Põim

 

IX lend 1942

1.   Kiira Adisson

2.   Ants Agu

3.   Kurt Blumberg

4.   Ago Breede

5.   Leonid Julianus

6.   Gunnel Kaljot

7.   Endel Karu

8.   Sulev Kiin

9.   Hilja Kling

10. Heino Koplimets

11. Elli Laan

12. Markus Lehek

13. Vilja Less

14. Hella Maide

15. Hilja Maide

16. Ellen Maipuu

17. Vello Pallandi

18. Salme Pallo

19. Helene Pannal

20. Hubert Parmasto

21. Arnold Politur

22. Vaike Rannaveer

23. Ese Ratassepp

24. Jüri Rebane

25. Hilja Remmel

26. Harri Sampu

27. Leili Sepp

28. Ilse Säkk

29. Henno Telve

30. Ellen Toomel

31. Asta Tunis

32. Heljo Vaino

33. Vilma Veber

34. Heljo Viirmaa

35. Ellen Vilk

36. Arnold Vulp

Regita VulpKlassijuhataja: Nikolai Remmel

 

X lend 1943

1.   Erika-Johanna Aloel

2.   Gneomar Ansaar

3.   Alvin Arak

4.   Heino Johannes Argus

5.   Manfred Alvin Berg

6.   Laine Eldermann

7.   Antoniina Armilda Heliste

8.   Helga Hiiemäe

9.   Leelo Jakobson

10. Koidula Juhtund

11. Helgi Kerem

12. Endel Klaassen

13. Silvia Kureniit

14. Linda Kärmas

15. Rita Leismann

16. Uno Mardus

17. Valdek Martinson

18. Arne Karl Masing

19. Hurmi Muremaa

20. Vaike Velda Nõmme

21. Dagmar Pannal

22. Õnneleid Padrik

23. Aino Petulai

24. Gunnar Pohlak

25. Gunnar Põlluaas

26. Selvy Sofie Rajapuu

27. Paul Reets

28. Vahur Reinart

29. Peeter Roomere

30. Lydia Saar

31. Anna Sepling

32. Dessa Elisabeth Siren

33. Aino Tammaru

34. Linda Tarve

35. Georg Tiisvald

36. Asta Tire

37. Arnold Tõnts

38. Alady Valter

39. Õie Vedro

40. Koidu Veskioja

41. Gladis Lilian Vesterberg

42. Virginia Viiksaar

43. Hilja Villberg

44. Merzedes Angela Villems

45. Merzedes Väljaots

Asta Alice Zeller

Klassijuhataja: Kirill Vaga

 

XI lend 1944

1.    Nika Andresen

2.    Ruth Depman

3.    Imbi Hein

4.    Nadeźda Hvalõnski

5.    Karin Järvlo

6.      Reinhard Jürgenson

7.      Erik Kaldas

8.      Virve Kangur

9.      Villi Kiinroos

10.  Heela Kosenkranius

11.  Ülo Künkmaa

12.  Bruno Laan

13.  Endel Lõuend

14.  Lia Marley

15.  Gerda Mäger

16.  Ülo Palmsaar

17.  Leida Panso

18.  Maimu Prooso

19.  Eldor Renter

20.  Elmar Sepp

21.  Vootele Songi

22.  Franziska Stašelis

23.  Virve Suigusaar

24.  Juta Säkk

25.  Arved Tandre

26.  Arved Tanner

27.  Vello Tehnas

28.  Bruno Tomberg

29.  Heljo Tsirk

30.  Leida Uuemäe

31.  Valve Välis

32.  Evi Haljasmäe

33.  Sergei Hvalõnski

34.  Arnold Kangro

35.  Aino Kruus

36.  Rein Kull

37.  Daisy Kuuskman

38.  Evi Kuusmaa

39.  Helmut Laube

40.  Endel Mikk

41.  Lia Otsnik

42.  Senta Paisu

43.  Haljand Pajussaar

44.  Ilmar Pajussaar

45.  Evi Pihel

46.  Tiiu Ratassepp

47.  Kalju Sall

48.  Ellen Salu

49.  Laine Sepp

50.  Linda Sirel

51.  Valve Tattermann

52.  Hilja Tunkelbach

53.  Helmi Vaigur

54.  Etla Vaino

55.  Eha Valgma

Daisy Veelmann

Klassijuhatajad: Hilja Pavelson ja Elmar Vendelin

 

XII lend 1945

1.    Ants Eerme

2.    Silvia Hermlin

3.    Paul Kaasik

4.    Aino Kaev

5.    Harry Kahn

6.    Heino Kangur

7.    Helve Kiige

8.    Juta Klasen

9.      Biruta Laidve

10.  Ellen Linno

11.  Laine Luhalaid

12.  Arvid Luts

13.  Hertha Maalo

14.  Eva Must

15.  Laine Männisalu

16.  Mai Möldre

17.  Hilda Pihlamäe

18.  Evi Puskar

19.  Värdi Reiman

20.  Gunnar Reppo

21.  Elli Süva

22.  Kalju Tammera

23.  Heino Tanipere

24.  Devi Tenneberg

25.  Udo Tooman

26.  Kalju Treufeldt

27.  Väino Tõnisson

28.  Lia Oengo

29.  Vaida Voolmaa

30.  Selma Aardam

31.  Benita Adermaa

32.  Evi-Ruth Espre

33.  Evi Hiielo

34.  Are-Silvia Holm

35.  Eugen Kimm

36.  Dagmar Klaassen

37.  Valdur Kulbach

38.  Hilja Lapolainen

39.  Helvi Puri

40.  Susella Põldmaa

41.  Helge Raud

42.  Koidu Sirp

43.  Heljo Šalansky

44.  Aurora Tael

45.  Õie Tamsar

46.  Guido Targo

47.  Maimu Truusööt

Gertrud Üppis

Klassijuhatajad: Nikolai Remmel ja Leida Annus

 

XIII lend 1946

1.      Hilja Andre

2.      Lia Arak

3.      Heino-Olaf Aruküla

4.      Voldemar Blumenfeldt

5.      Juta Dulder

6.      Helga Järve

7.      Olga Kaasik

8.      Maret Kasvandik

9.      Juhan Kahk

10.  Leili-Maria Kask

11.  Paul Kerem

12.  Ethel Kennberg

13.  Uudo Kesküla

14.  Leili Keerd

15.  Helga Keel

16.  Lilian Kirrepe

17.  Vidrik-Rein Kivilo

18.  Albi Kruusalu

19.  Erika-Miralda Kruuk

20.  Boris Kuusik

21.  Reet Kullus

22.  Leo Kämber

23.  Gunnar-Ülo Laev

24.  Ina Laks

25.  Ülo-Ilmaris Leete

26.  Aksel-Boris Lillep

27.  Harry Lillep

28.  Helmar Lillema

29.  Olav Mailend

30.  Meilitta Naur

31.  Niina Rusanov

32.  Vaike Parker

33.  Luule Põder

34.  Virgo Pärn

35.  Aino Pärismägi

36.  Naata Raudsep

37.  Rita Rebane

38.  Palmi Remmel

39.  Helju Schlanski

40.  Mai-Lehte Sillapere

41.  Velda Subi

42.  Evi Tambek

43.  Laine Tammik

44.  Hele-Mall Timotheus

45.  Hilja Triibmann

46.  Irene Tunis

47.  Liivi Tunis

48.  Ellen Udal

49.  Leiger-Vaino Vanaselja

50.  Lydia Veanes

51.  Aasa Veimann

52.  Maimu-Noora Viies

53.  Astrid-Monika Vohnja

54.  Evi Väli

Aime Õngo

Klassijuhatajad: Oskar Ojasson ja Agnia Pärtelson

 

XIV lend 1947

1.      Tiina Ahero

2.      Lea Aperson

3.      Harry-August Argus

4.      Valentina Fridolin

5.      Valmen Hallap

6.       Hilja Ellik

7.      Ruth Kaal

8.      Luule Karu

9.      Aino Karutamm

10.  Jaan Kask

11.  Ants Kand

12.  Laine Keskpaik

13.  Vilma Kesküla

14.  Naima-Miralda Kummer

15.  Juta Kunst

16.  Õie Kuur

17.  Maret Käbin

18.  Hinge Leetma

19.  Hilda Liiv

20.  Harry Ling

21.  Irina Loode

22.  Boris Mirov

23.  Eugen-Feliks Männik

24.  Kalju Ojaveski

25.  Heljo Nugiseks

26.  Aino Parker

27.  Erast Parmasto

28.  Silvia Peanberg

29.  Luule Pratka

30.  Evi Rammo

31.  Eba Raudsepp

32.  Jüri Raudsepp

33.  Maie Raudsepp

34.  Aino Roosenup

35.  Kulno Süvalep

36.  Arved-Felix Tammik

37.  Ludmilla Tammiste

38.  Lydia Tanska

39.  Hans-Voldemar Trass

40.  Ruth Treufeldt

41.  Gotlieb Tulmin

42.  Jüri Varvas

43.  Helme Vedro

44.  Inge Vei

Jüri Veimann

Klassijuhatajad: Johan Andreson ja Leontine Robert

 

XV lend 1948

1.    Aino Aperson

2.    Taimi Ahero

3.    Vaike Anni

4.    Aino Elberg

5.    Evi Elbre

6.    Ebba Jaanvärk

7.    Aino Kangur

8.    Silvia Kaljulaid

9.    Ilmar Kull

10.  Virve Känd

11.  Evi-Saidi Kärner

12.  Aino Kämbre

13.  Velda-Maria Keskküla

14.  Heino Kann

15.  Elvi Kaldma

16.  Elmar-Berthold Kask

17.  Aino Katko

18.  Paul Kand

19.  Mai Kiiler

20.  Salme Kikas

21.  Kaalu Kirme

22.  Kulla Kivik

23.  Karin Kuulmann

24.  Ellen-Dagmar Lillak

25.  Elmot Liiv

26.  Endel Lippmaa

27.  Ago-Aleksander Less

28.  Astrid Lass

29.  Dagmar-Hellen Lomp

30.  Harry Mandre

31.  Laur Metsala

32.  Helju-Vilma Metsma

33.  Lennart-Georg Meri

34.  Jüri Muhel

35.  Rutt Männamaa

36.  Virve Mändmets

37.  Uno Nigul

38.  Uno Nirk

39.  Felix Noorma

40.  Erna Nuga

41.  Arvo Pandre

42.  Maris Parmas

43.  Edith Peterson

44.  Nora-Regina Pelekais

45.  Eeva Puusild

46.  Heljo-Maret Puskar

47.  Leeni Pärna

48.  Juta Pärnasalu

49.  Meinhard Punab

50.  Uno Pärn

51.  Orvi Põder

52.  Alma Reinsalu

53.  Kaljo Rebassoo

54.  Einar Rist

55.  Lya Ristna

56.  Aleksander-Voldemar Rotberg

57.  Uno Rosme

58.  Viivi Rukki

59.  Helju Rätsep

60.  Valve Rägastik

61.  Naomi Saarva

62.  Mall Sajor

63.  Astrid Saluoja

64.  Milvi Saluoja

65.  Gaido Savisikk

66.  Ülo Sirp

67.  Evi Sigur

68.  Eugen-Konstantin Stašelis

69.  Harry Steinberg

70.  Eino Tamberg

71.  Jaan-Manivald Tamm

72.  Aino Tammeorg

73.  Reet-llme Timotheus

74.  Asta Toome

75.  Eilein-Batricia Tomson

76.  Nadežda Tõnstein

77.  Ingrid Utso

78.  Laine-Amalie Uusmaa

79.  Uno Valdre

80.  Kaljo Vanaselja

81.  Harry Vets

82.  Ülo Veskioja

83.  Ivar Viil

84.  Kiira Volkov

85.  Helmut Võrno

Klassijuhatajad: Anni Traks, Hilja Pavelson, Anna Laidoner ja Agnia Pärtelson

 

VI lend 1949

1.      Arvo Adamson

2.      Eda Ambros

3.      Helve Aro

4.      Via Aun

5.      Valdur Eerik

6.      Harry-Albert Espenberg

7.      Georg-Richard Grüner

8.      Vilma Hinnov

9.      Toomas Huik

10.  Pilvi Iisbek

11.  Eda Ivand

12.  Arvo Jaanson

13.  Koidula Järvepera

14.  Hubert-Viktor Kahn

15.  Kalju Kask

16.  Helju Kaev

17.  Juta Kalda

18.  Hillar-Kalev Kaal

19.  Inge Kiigemägi

20.  Meedi Kim

21.  Heldur-Manivald Klaasen

22.  Ain Koppel

23.  Ilmar Kroonmann

24.  Udo Kreek

25.  Heino Krevald

26.  Helve Kuuskne

27.  Helju Laan

28.  Hinge Laigo

29.  Heljo Leinvall

30.  Hilja Lind

31.  Tiiu Lokk

32.  Lia Loode

33.  Heino Mahlapuu

34.  Aare Mäemets

35.  Lia Müürsep

36.  Ants Otema

37.  Uno Pitsi

38.  Eduard Piiroja

39.  Erik-Hillar Soans

40.  Ellen Rahe

41.  Koidula Remmelgas

42.  Arvo Reial

43.  Loit Reintam

44.  Vilma Saadoja

45.  Tiit Soovik

46.  Luule Soosalu

47.  Ivar Soidro

48.  Avo Suurvärav

49.  Raivo Suurmaa

50.  Lee Süvalep

51.  Lilian Targo

52.  Norma Tamberg

53.  Agnes-Monika Tammist

54.  Tenno Teets

55.  Andri Teaste

56.  Ants Tihane

57.  Helve-Juuliette Toome

58.  Laine-Marie Tulmin

59.  Heldur Tuulemäe

60.  Ilse Uus

61.  Helve Valma

62.  Eda Volkov

63.  Niina Volkov

Mai Väli

Klassijuhatajad: Clarissa Parts, Alfred Teaste ja Leida Annus

 

VII lend 1950

1.      Liivia Allik

2.      Elvo Adman

3.      Malle Dulder

4.      Ragna lman

5.      Franz Joseph

6.      Ingrid Jurna

7.      Eduard Kipasto

8.      Einar Kruusi

9.      Helju Kukerman

10.  Merike Kull

11.  Karli Mäesalu

12.  Arne Laudna

13.  Eduard Lehtsalu

14.  Maie-Lea Lumiste

15.  Ilbe Mesipuu

16.  Helgi Murakas

17.  Hele-Mai Must

18.  Leonora Männiko

19.  Valde Nirk

20.  Ene Nõmmik

21.  Ago Paabut

22.  Meida Paabo

23.  Roul-Heldur Pakkas

24.  Adolf Palm

25.  Olev Raad

26.  Helle Raudsepp

27.  Ants Raik

28.  Aime Reintam

29.  Helina Reintam

30.  Aino Sarik

31.  Hanno Selg

32.  Ilmar-Arnold Sepp

33.  Helju-Astrid Silm

34.  Ahto Susi

35.  Lembit-Ottomar Tamm

36.  Friedrich Tammik

37.  Selma Talvar

38.  Viivi Tiivas

39.  Teolan Tomson

40.  Aino Tähiste

41.  Inge Udrit

42.  Lembit Valdmaa

43.  Rein Vanaveski

44.  Leili Valma

45.  Ea-Astrid Veber

46.  Siimu Velbri

47.  Helve-Ilme Velleneem

48.  Uuno Vergi

49.  Edith-Viive Viiksaar

Maila-Urve Õun

Klassijuhatajad: Linda Tols ja Johan Andreson

 

XVIII lend 1951

1.      Liia-Silvia Brauer

2.      Olev Hunt

3.      Enn Kiiler

4.      Linda Kildre

5.      Rein-Ivar Kits

6.      Leelo-Mallis Koppel

7.      Peet Känd

8.      Toomas Laur

9.      Aarand Lausmaa

10.  Helvi-Ingrid Lomp

11.  Mihkel Maala

12.  Ruth Marlei

13.  Olaf-Karl Märja

14.  Kalju Mätik

15.  Pille Põder

16.  Maiu-Leene Soop

17.  Karl Zion

18.  Enn Tajur

19.  Lidia-Maie Teres

20.  Hengo Vaus

21.  Ellen Veinmann

22.  Eha Vislapuu

23.  Ivar-Hinn Eslas

24.  Ago Hallap

25.  Ahti Jaanivald

26.  Irma Käärma

27.  Kristel Lukats

28.  Teddy Makejev

29.  Astrid-Daisy Neemre

30.  Voldemar Nugis

31.  Livia Parvo

32.  Lilian Poom

33.  Signe Reiman

34.  Enno-Hillar Reppo

35.  Rein Ristlaan

36.  Helga Siirak

37.  Lia Steinberg

38.  Irene Tamberg

39.  Tiiu Toome

40.  Milvi Viidoja

41.  Magnus Vuuk

42.  Mark Sinisoo

43.  Evi-Silvia Kask

44.  Marja Mihkla

45.  Tiit-Heinar Ulas

46.  Ferdinand Tolli

47.  Ine Süvalepp

Felix Virma

Klassijuhatajad: Anna Traks ja Leontine Robert

 

XIX lend 1952

1.      Helga Jaanvärk

2.      Ivo Jürviste

3.      Ragnar Kokk

4.      Ülo Käppa

5.      Heino Laanemets

6.      Kalju Lill

7.      Sulev Lill

8.      Ants Lämergas

9.      Maie-Ulvi Maala

10.  Raul Merilain

11.  Dolores Mägi

12.  Udo Ottis

13.  Ivi Pirbe

14.  Hilja Pool

15.  Ago Pärn

16.  Säde Rannamäe

17.  Fred-Ivar Reikop

18.  Ülo Reinik

19.  Urve-Helle Roosi

20.  Enn Soovik

21.  Aigar Suurmaa

22.  Anatol Sügis

23.  Suivi Särg

24.  Silvi Telve

25.  Jaan Tols

26.  Toivo Tomson

27.  Ado Tõnissoo

28.  Inge-Ester Veber

29.  Peep Velbri

30.  Helga Aperson

31.  Lya Jõesaar

32.  Tiit Kiiler

33.  Hubert Kivistik

34.  Hilja Kreem

35.  Einar Ling

36.  Mall Mõttus

37.  Tõnis Neeme

38.  Enno Otti

39.  Helvi Pedasoo

40.  Heino Pihelgas

41.  Toomas Randvere

42.  Enn Sepp

43.  Aino Tamm

44.  Peeter Ulas

45.  Ene Humal

46.  Helgi Püss

47.  Arnold Reitsakas

48.  Ado-Hubert Soans

49.  Ene-Maria Usk

50.  Kaupo Elberg

51.  Ado Köstner

Aleksander Mühle

Klassijuhatajad: Johan Andreson ja Evi Rooni

 

XX lend 1953

1.      Peet Lepik

2.      Olav Maran

3.      Tiina Mitsma

4.      Ants Nõva

5.      Tiiu Nõva

6.      Mari Otloot

7.      Ergo Raukas

8.      Juhan Sengbusch

9.      Kalju Sipp

10.  Ilmar-Olev Tamm

11.  Iive-Maila Uuema

12.  Vaike Villmann

13.  Ants Voolma

14.  Mai Voolma

15.  Tiiu-Liis Volkov

16.  Jüri Väli

17.  Arvi-Eino Piiriväli

18.  Ilmar Matsina

19.  Milvi Sooba

20.  Maret Anni

21.  Heldur Tõnissoo

22.  Eha Vabamäe

23.  Jaak Tänav

24.  Urve Tulvik

25.  Silvia Traat

26.  Aavo Uudla

27.  Heljo Soopere

28.  Peet Samarütel

29.  Aime-Ingrid Rulli

30.  Uudo Reino

31.  Aavo Pede

32.  Rein Varvas

33.  Juta Milanoff

34.  Hellar Liiv

35.  Tõnu Laja

36.  Nella Kõrtsini

37.  Aime Korma

38.  Toivo Kitsel

39.  Arvo Kesküla

40.  Ain-Elmar Kaasik

41.  Virve Huik

42.  Mare Hansen

43.  Peet Ausmees

44.  Kalju Arusoo

45.  Tiit Puusepp

46.  Johannes Alling

47.  Viivi Puugas

Mall Vrager

Klassijuhatajad: Anna Laidoner ja Johan Andreson

 

XXI lend 1954

1.      Helgi-Aino Hinno

2.      Elve Kiljako

3.      Heldur Kroonmaa

4.      Hanno Krosing

5.      Unna Kukermann

6.      Reet Mägi

7.      Maie Merioja

8.      Olev-Jüri Põder

9.      Tiia Saluri

10.  Tiia Savi

11.  Ludmilla Silukov

12.  Märt Susi

13.  Kai Suuna

14.  Olev Urb

15.  Rein Brenner

16.  Urve Berg

17.  Niina Fridolin

18.  Helle-Mare Hanschmidt

19.  Kiira-Eesi Helk

20.  Enn Kivimägi

21.  Sirvi-Heldi Kägu

22.  Vello Mespak

23.  Vaike Neeme

24.  Tavi Nirk

25.  Lilian Osol

26.  Uuve Paap

27.  Priit Poller

28.  Maie Rander

29.  Mare Reial

30.  Ene-Mall Roone

31.  Maia Rummel

32.  Toivo-Rein Sepp

33.  Eha Tärn

34.  Aide Uudla

35.  Maie Vall

36.  Heino Vollmann

37.  Talvi Väli

38.  Ingrid Saat

39.  Vanda Elbre

40.  Jüri Peterson

41.  Tiina-Ivi Lepik

42.  Ahti Külvi

43.  Mare Nõmmik

44.  Eva Tihane

Hilja Puusild

Klassijuhatajad: Clarissa Parts ja Hilja Pavelson

 

XXII lend 1955

1.      Rutt Kadanik

2.      Henn-Olev Kaur

3.      Kai Laatspere

4.      Ivo Liiv

5.      Mall Marjapuu

6.      Vilma Koppelmann

7.      Helle-Reet Kitsel

8.      Piret-Ivi Koppel

9.      Heino Pavelson

10.  Ain Külvi

11.  Tiia Tulik

12.  Helgi Tamberg

13.  Viivi Remmelt

14.  Hillar Püü

15.  Marget Pärn

16.  Anne Raigo

17.  Maie Männik

18.  Eena Orgo

19.  Viktooria Arvisto

20.  Maia Eha

21.  Inna Ende

22.  Rein Freiberg

23.  Helve Heinmaa

24.  Valdur Hõimoja

25.  Tiiu Kangur

26.  Reet Koit

27.  Raigo Kollom

28.  Ants Kuusemets

29.  Malle Laas

30.  Toomu Lutter

31.  Valdek Lõuk

32.  Ago Lüüs

33.  Tiia Maaring

34.  Jaak Mamers

35.  Helju Matsina

36.  Ene Matti

37.  Kaino Oja

38.  Tiiu Põder

39.  Mati Raidma

40.  Marge Raudsepp

41.  Ilmar Ruuben

42.  Elvi Saarse

43.  Tiiu Tippel

44.  Ivi Urva

45.  Jaak-Otu Usk

46.  Agu Vabamäe

47.  Märt Vaik

48.  Helle-Mall Vandsinski

49.  Tiina Visnapuu

50.  Eno Väkram

51.  Avo Tamm

52.  Heikki Ränisoo

53.  Juta Leek

54.  Helgi Ilves

55.  Helgi Kaljusaar

56.  Maie Nuut

57.  Peedu Toomela

58.  Tiiu Kiiler 

Klassijuhatajad: Anna Traks, Leontine Robert ja Linda Randma

 

XXIII lend 1956

1.      Taive Äär

2.      Linda-Marie Veensalu

3.      Riina Vahter

4.      Aime Uusmaa

5.      Maila Tõruke

6.      Eva-Mai Trautvag

7.      Peet Talvoja

8.      Heidi Talviste

9.      Maie Taimsaar

10.  Irja Sirge

11.  Leili Rummel

12.  Inna Premtse

13.  Lea Palmkroon

14.  Heik Paldre

15.  Enno Paikre

16.  Jaak Oksa

17.  Erna Männisalu

18.  Riina Milkop

19.  Aleksander Matisen

20.  Sirje Luikmel

21.  Hilja Loorits

22.  Ants Lille

23.  Mait Kuulre

24.  Jüri Kenn

25.  Tiit Kalpus

26.  Ain Jõepere

27.  Tiia Jerlei

28.  Jüri Samarüütel

29.  Lembit Adamson

30.  Sirje Isakanno

31.  Anne Kauba

32.  Andres Kimmel

33.  Luule Koba

34.  Ille Kruus

35.  Anne Kurve

36.  Toomas Känd

37.  Ene Kõrma

38.  Hanno Lepik

39.  Maret Mehilane-Mehist

40.  Liili Niidla

41.  Mall Paltser

42.  Aare Pehka

43.  Maie Peterson

44.  Maie Possul

45.  Tiiu Purre

46.  Maria Pääbus

47.  Tiiu Raba

48.  Viivu Raud

49.  Tiiu Reigam

50.  Henno Rummel

51.  Ovelemb Saare

52.  Endla Saidla

53.  Tiiu Sarapuu

54.  Reet Särg

55.  Helvi Teinberg

56.  Malle Tennosaar

57.  Tiia Vares

58.  Mart Vaus

59.  Ene Rebane

60.  Vello Kadakas

61.  Aili Juuse

62.  Enn Eevere

63.  Toomas Kaivo

64.  Helve Kenapea

65.  Eda Kilemet

66.  Lea Kontus

67.  Ilve Lill

68.  Kaarel Luts

69.  Eda Mardiste

70.  Taimi Martinson

71.  Kaie Noor

72.  Jaak Nuudi

73.  Aave Paap

74.  Heeli Parts

75.  Silvi Pool

76.  Heino Punab

77.  Marit Olmari

78.  Malle Orglaan

79.  Ene Randlepp

80.  Olev Ratassepp

81.  Tiiu Raudva

82.  Tiiu Reino

83.  Maire Sosi

84.  Hillar Tammerik

85.  Mart Tukk

86.  Aime Ulas

87.  Teno Velbri

88.  Aili Väinaste

89.  Tiia Sillapere

90.  Lehti Tärn

91.  Valdur Pirling

92.  Raivo Voit

Kalju Kurepõld

Klassijuhatajad: Hilja Pavelson, Vilma Kahk, ja Leela Topman

 

XXIV lend 1957

1.      Mall Aavik

2.      Pilvi Kattel

3.      Hille-Merike Keskküla

4.      Marit Kipp

5.      Toivo Kitvel

6.      Aili-Reet Kivilo

7.      Kaia Koppel

8.      Enno Lelumees

9.      Anne Lepner

10.  Toini Liivand

11.  Tiit Lill

12.  Rein Niidla

13.  Eda-Reet Paju

14.  Elin-Sirje Parts

15.  Krista Pressraud

16.  Anne-Liis Pärtelson

17.  Heinar Rabe

18.  Heidi Ratnik

19.  Aino Rihma

20.  Ülle Rooba

21.  Priit Roosfeldt

22.  Arvo Rumessen

23.  Tiit Tammemägi

24.  Anne Tippel

25.  Helle Tähe

26.  Eha Täht

27.  Eevi Valdmaa

28.  Anne Väkram

29.  Ants Ärsis

30.  Kalle Luht

31.  Marin Olmari

32.  Kaja Arvisto

33.  Uno Ausing

34.  Kiira Baltmiškis

35.  Peeter Greenbaum

36.  Tiia Erm

37.  Eevi Heinpalu

38.  Maret Hiis

39.  Vilve Hülp

40.  Hille-Raili Jalandi

41.  Tiiu Jurna

42.  Lembit Karendi

43.  Helju Kevis

44.  Malle Kongas

45.  Maie Kärtner

46.  Rein Küttim

47.  Lii Leinuste

48.  Enda Luts

49.  Tiit Mardiste

50.  Toomas Merila

51.  Rein Milistver

52.  Tiiu Neeme

53.  Niina Olmre

54.  Eevi Parn

55.  Andres-Viktor Raus

56.  Ene Salavee

57.  Tonu Sarapuu

58.  Voldemar Soonvald

59.  Majana Serman

60.  Tiit-Juhan Sulling

61.  Mai Susi

62.  Vello Türk

63.  Vaike Uuesoo

64.  Enn-Peeter Eving

65.  Malle Kaares

66.  Olev Kaldre

67.  Kiiri Karus

68.  Reet Kont

69.  Maire Käsper

70.  Aime Matsina

71.  Riina Põder

72.  Vaike Randloo

73.  Tarmo Raudsepp

74.  Rein Rutnik

75.  Elmo Selg

76.  Tiina Sillam

77.  Tiiu Tuudak

78.  Vello Valdna

79.  Liidia Viikmann

80.  Raimund Pundi

Märt Kits

Klassijuhatajad: Ellen Tulev, Ants Kuutmaa, Evi Rooni

 

XXV lend 1958

1.      Hillar-Rein Bachmann

2.      Rein Eendra

3.      Mall Joller

4.      Vello Kangur

5.      Anne Karro

6.      Priit Kimmel

7.      Liisa Kirs

8.      Riho Kristjuhan

9.      Riina Laide

10.  Reet Lume

11.  Koit Mölla

12.  Enn Normann

13.  Aino Parts

14.  Laine Pikma

15.  Maie Randpuu

16.  Mare Soosõrv

17.  Toomas Sulling

18.  Piia Tarm

19.  Helle Toiker

20.  Jüri Tomp

21.  Lea Toomingas

22.  Urve Udrit

23.  Olavi Vahter

24.  Heidi Vahtrik

25.  Eevi Veskis

26.  Toivo Võrk

27.  Peeter Adler

28.  Olga Anderson

29.  Ahti Halme

30.  Marje Illi

31.  Siiri Juhans

32.  Ille Juul

33.  Andres Jürisson

34.  Liina Kadakas

35.  Ivo Juul

36.  Eili Kukkur

37.  Enna Landmann

38.  Anu Laudna

39.  Tiit Luiga

40.  Jaan Mardiste

41.  Mati Mehist

42.  Mati Milistver

43.  Viivi Märtin

44.  Helle-Mai Palm

45.  Toomas Parmakson

46.  Tiiu Päll

47.  Ene Pärn

48.  Tiia Riikpere

49.  Tiit Rooba

50.  Uve Salavee

51.  Inge Saukas

52.  Urve Sepp

53.  Vaike Tõruke

54.  Aime Valgma

55.  Elgi Vares

56.  Elve Varik

57.  Mare Velner

58.  Priit Jõgar

59.  Liina Jürisoo

60.  Jaak Kangilaski

61.  Enn Kareda

62.  Arvi Keba

63.  Indrek Lasseron

64.  Karin Lüüs

65.  Ela Mati

66.  Riina Pehme

67.  Ants Porosaar

68.  Mari Raudsepp

69.  Tiit Randla

70.  Valve Saare

71.  Helle Silla

72.  Kaia Tannik

73.  Heli Tepaks

74.  Tiiu Tepaks

75.  Aarne Timusk

76.  Piia Vender

77.  Enn Väljamäe

78.  Malle-Reet Altvee

79.  Sirje Juhari

80.  Reet Kahar

81.  Tiit Kaps

82.  Tõnu Koppel

83.  Aina Kilter

84.  Anne Leisner

85.  Lembi Liidumäe

86.  Ülo Lipp

87.  Mati Nuuter

88.  Mari Paalmann

89.  Helgi Peterson

90.  Peep Puks

91.  Merike Pundi

92.  Tiiu Randvere

93.  Eva Raus

94.  Reet Selis

95.  Marje Siimon

96.  Aino Suuna

97.  Maret Talve

98.  Toomas Targama

99.  Jüri Teesalu

100.          Lea Tuur

101.          Tiina Uska

102.          Merike Vellika

103.          Kelli Äniline

104.          Enn Laiverik

105.          Aili-Ene Mesipuu

106.          Toivo Pärnpuu

107.          Härmo Saarm

108.          Valdur Pinsel

109.          Tiiu Falk

110.          Sigmund Leepin

111.          Toomas Sootna

Ilme Tobber

Klassijuhatajad: Johan Andreson, Clarissa Parts, Avrom Jasman, Helju Viires

 

XXVI lend 1959

1.      Reet Aarma

2.      Siiri Harvo

3.      Jelena Jegorov

4.      Hilja Johanson

5.      Ene Kajandi

6.      Paavo-Enn Kilemet

7.      Riina Kolk

8.      Ülo Kristjuhan

9.      Vello Kukk

10.  Enno Köstner

11.  Tiiu Küüra

12.  Evi Lahtvee

13.  Dorel Laidre

14.  Mai Levin

15.  Tiina Linzbach

16.  Tõnu Maarand

17.  Taimi Piin

18.  Silvi Piirsoo

19.  Mall Põder

20.  Rita Raudsepp

21.  Tea Süvalepp

22.  Mare Teder

23.  Hiie-Mai Traat

24.  Rein Trufeld

25.  Virve Veltmann

26.  Maie Aavoja

27.  Maare Amos

28.  Mati Aroella

29.  Mati Asper

30.  Eugen Felicius

31.  Peeter Jantson

32.  Tiina Kaasik

33.  Anu Kindlam

34.  Sirje Kraut

35.  Ago Künnap

36.  Ülle Lehtsalu

37.  Eha Loog

38.  Jüri Luikmel

39.  Helle Merisalu

40.  Külli Rästa

41.  Vello Saard

42.  Aavo Saarup

43.  Kaarel Salev

44.  Rein Siimar

45.  Sulo Soo

46.  Felix Tamm

47.  Arvo Ulla

48.  Marje Vooremaa

49.  Eevi Ehavald

50.  Mati Eliste

51.  Maie Eelmaa

52.  Ann Hiie

53.  Leo-Henn Humal

54.  Inna Häling

55.  Reet Juul

56.  Juhan Kajandu

57.  Merike Kareda

58.  Eda Klooren

59.  Viive-Tiiu Kummer

60.  Tiiu Kärner

61.  Urve Lass

62.  Andres-Hans Leesment

63.  Ine Leinuste

64.  Tõnu Lindvet

65.  Maire Mokejev

66.  Ants Meimer

67.  Anne-Marje Pebre

68.  Toomas Petersoo

69.  Peeter Prooses

70.  Eeva-Maria Pruuli

71.  Jaan Puusepp

72.  Tiiu Põld

73.  Arvo Ranniku

74.  Eve-Reet Ruutsoo

75.  Ivi-Mai Ruutsoo

76.  Pille Urb

77.  Helgi Virma

78.  Piia Väinaste

79.  Ants Sarap

80.  Vello Põder

81.  Kai Taidur

82.  Reeda Oviir

83.  Toomas Einamäe

84.  Peeter Männiko

85.  Raivo Org

86.  Jaak Purre

87.  Enel Raidma

88.  Arvo Randlaid

89.  Virve Salumäe

Andres Varvik

Klassijuhatajad: Leontine Robert, Arno Kass ja Hilja Pavelson

 

XXVII lend 1960

1.      Olav Aarna

2.      Rein Alliste

3.      Tiiu-Mall Boggens

4.      Annike Ems

5.      Jüri Kanger

6.      Tiit Kell

7.      Helle-Mall Kerus

8.      Mare Kivilaid

9.      Arvo Kolju

10.  Ene Kälissaar

11.  Anne Linalaid

12.  Gunnar Lipstok

13.  Toomas Loigom

14.  Vaike Marmor

15.  Hella Mõttus

16.  Helle Oja

17.  Eha Oltsema

18.  Maare Petersoo

19.  Toomas Randma

20.  Enn Rekkor

21.  Tiiu Rohtmaa

22.  Helvi Sepp

23.  Mall Sillandi

24.  Juta Sillat

25.  Tiit Tartlan

26.  Anne Uusna

27.  Kalle Valdna

28.  Maire-Johanna Varato

29.  Mare Veskis

30.  Ella Viikmann

31.  Tõnu Õim

32.  Liis Arge

33.  Ülle Braun

34.  Monika Ehavald

35.  Ann Estendahl

36.  Tiiu Habicht

37.  Mare Hiie

38.  Viive-Mall Isakanno

39.  Teet Jõerüüt

40.  Leili Jürisoo

41.  Helju Kallus

42.  Epp Kangilaski

43.  Lembit Kirsme

44.  Mare Käos

45.  Mart Mere

46.  Kersti-Merike Mesipuu

47.  Urve Mäe

48.  Mall Parmas

49.  Ruuda-Merike Pent

50.  Reet Priilaht

51.  Toomas Raudsepp

52.  Kaja Ridali

53.  Aimi Rumessen

54.  Vilja Saat

55.  Lemmi Sibula

56.  Andres Talvari

57.  Anu Tennosaar

58.  Tiia-Maaja Uustalu

59.  Ants Videvik

60.  Tõnis Vint

61.  Maie Väli

62.  Vello Avekukk

63.  Raivo Helm

64.  Tiiu Jõulo

65.  Rein Jürgenson

66.  Andres Kahar

67.  Aino Kalmus

68.  Tõnu Kelder

69.  Jüri Kärk

70.  Lauri-Enn Laane

71.  Lii Liivamaa

72.  Hille-Riina Luht

73.  Olaf Moring

74.  Tiit-Riho Murakas

75.  Andrei Märjamaa

76.  Tiiu-Ann Nurmik

77.  Anne Paju

78.  Vivian Palm

79.  Taimi Parvel

80.  Kaja-Marit Põld

81.  Jaan Raiend

82.  Ene-Maie Reino

83.  Veiko Siimar

84.  Toomas Susi

85.  Eda Särg

86.  Mall Tammesoo

87.  Rein Tuulemäe

88.  Ive Undla

89.  Malle Vaga

90.  Toivo Vaik

91.  Heljo Üksik

92.  Svetlana Uulman

93.  Paul Volke

94.  Rein Reht

95.  Milvi Kopli

96.  Epp-Mae Tomson

97.  Kaiu Reiter

98.  Ene Vaine

Linda Randmaa

Klassijuhatajad: Ants Kuutma, Vilma Kahk, Clarissa Parts ja Milvi Hollat

 

XXVIII lend 1961

1.      Mati Aun

2.      Heldur Hõimoja

3.      Edda-Mare Juhansoo

4.      Tõnis Kalbus

5.      Küllikki Kallo

6.      Risto Koit

7.      Monika Käer

8.      Hilda Laar

9.      Urve Laks

10.  Jaak Levertand

11.  Virve Liblikmaa

12.  Virve Liivanõmm

13.  Enn Mikker

14.  Kersti Noor

15.  Maie Oniks

16.  Juta Pikka

17.  Anne Sadulsepp

18.  Tõnu Tamm

19.  Krista Trossi

20.  Jaak Täht

21.  Peeter Samm

22.  Mai Nõmmeorg

23.  Tiit Karu

24.  Mati Möller

25.  Arno Aser

26.  Liivia Kalda

27.  Katrin Kleis

28.  Tiiu Lannus

29.  Urve Liivamaa

30.  Kadri-Ann Lill

31.  Tiiu Lindre

32.  Erik-Ivar Künnapuu

33.  Toomas Mamers

34.  Haldi-Epp Paldre

35.  Merike Raidma

36.  Ive-Maria Ruus

37.  Kaia Sallo

38.  Siiri Sõrmus

39.  Kadi Tammemägi

40.  Virge Tarve

41.  Tiiu Todeson

42.  Helve Treisalt

43.  Mare Truu

44.  Ülo Vaarma

45.  Silvia Valdmaa

46.  Virve Veanes

Anne Velmann

Klassijuhatajad: Ellen Tulev, Pilvi Kass

 

XIX lend 1962

1.      Eevi Kattel

2.      Peep Annus

3.      Jüri Arendi

4.      Reet Jürgenson

5.      Tiit Kask

6.      Eha Kenapea

7.      Kalle Kukk

8.      Ingrid Leepin

9.      Doris-Sheila Lilenthal

10.  Anne-Mall Martin

11.  Tiina Mõttus

12.  Kersti Nigo

13.  Anne-Marie Piiroja

14.  Ene Raidla

15.  Tarmo Saat

16.  Mare Tammark

17.  Bertil Teeäär

18.  Anneli Tilk

19.  Eevi-Urve Veesaar

20.  Ene Veskaru

21.  Toomas Vint

22.  Els Lindvet

23.  Anne Toomela

24.  Harry Gustavson

25.  Rein Saarup

26.  Marja Domingo

27.  Tiina Vaga

28.  Eneken Juksar

29.  Tiina Karepa

30.  Virve Kiviväli

31.  Matti Laan

32.  Toivo-Ingmar Laane

33.  Kaisa Lannes

34.  Terje-Mai Liias

35.  Raivo-Kalle Klaus

36.  Arvo Mesikepp

37.  Peeter Märjamaa

38.  Antti Ojavee

39.  Sirje-Mai Pakkas

40.  Margus Sisask

41.  Jaan Särg

42.  Heidi Talisoo

43.  Maie Ulm

44.  Harri Udal

Klassijuhatajad: Helju Viires ja Johan Andreson


XXX lend 1963

1.      Mai Estendahl

2.      Heidi Hein

3.      Anne Ilves

4.      Jaan Kaasik

5.      Vilja Kask

6.      Vilja Kusma

7.      Mihkel Laidna

8.      Peeter Plumann

9.      Riho Priks

10.  Doris Pruuli

11.  Inga Ring

12.  Elle Rünne

13.  Kersti Tang

14.  Einar Tarm

15.  Marre Tõkke

16.  Kalev Vene

17.  Heiti Aarna

18.  Vello Aasalu

19.  Anne Adamson

20.  Irja Alas

21.  Tiina Alatare

22.  Mare Daniel

23.  Toomas Jantson

24.  Peeter Kangur

25.  Malle Kerem

26.  Eha Mursal

27.  Mare Männiste

28.  Tiiu Rebane

29.  Malle Rõõmusaare

30.  Toomas Taniloo

31.  Maie Tammesoo

32.  Mall Veelmann

33.  Juta Veimer

34.  Arthur Amiel

35.  Ene Märtson

Klassijuhatajad: Tõivi Vallmann ja Aino Jamul

 

XXXI lend 1964

1.      Mall Allmäe

2.      Helle Evert

3.      Heidi Jõeleht

4.      Mart Kangro

5.      Kulla Kasvandik

6.      Mart Kipper

7.      Maaja Kohv

8.      Elle Kõiv

9.      Heimar Lenk

10.  Mari Lill

11.  Ivar Mändsalu

12.  Ingo Normet

13.  Annely Nurmistu

14.  Ruut Oja

15.  Ester Paas

16.  Ralf Parve

17.  Dagmar Pedask

18.  Sven Prees

19.  Piret Puusepp

20.  Hille Rümmel

21.  Maimu Seema

22.  Ester Siimon

23.  Karin Tõkke

24.  Anne Uussalu

25.  Tiiu Vainomees

26.  Rein Varema

27.  Ivi-Mai Velt

28.  Erika Vulp

29.  Lydia Beletski

30.  Tiiu Helgand

31.  Ingrid Hoyer

32.  Inna Jaanson

33.  Merike Järve

34.  Ago Kalde

35.  Eha Kesaväli

36.  Tiiu Kruleht

37.  Heiki Kulbas

38.  Madli Küüra

39.  Inge Lohk

40.  Olev Luhaloo

41.  Mare Luuk

42.  Ivo Läänemets

43.  Kadri Mängel

44.  Alar Neiland

45.  Reet Press

46.  Tiiu Reimal

47.  Mati Roosnupp

48.  Saima Rõigas

49.  Anne Saul

50.  Rein Sõitja

51.  Peeter Tulviste

52.  Rein Vahisalu

53.  Tiiu Valge

54.  Tiiu Videvik

55.  Tiiu Väljak

56.  Sven Eving

57.  Krista Kolju

58.  Vaike Konetski

59.  Uku Kurvet

60.  Elvi Kurvits

61.  Vello Lember

62.  Mari Neeme

63.  Ellu Paltser

64.  Svetlana Peugonen

65.  Tiia Poland

66.  Mati Priider

67.  Ere Pärn

68.  Anne Püüaru

69.  Teet Raba

70.  Olev Raudne

71.  Teet Ruut

72.  Elle Saidla

73.  Tiiu Taniloo

74.  Boris Timtšenko

75.  Rein Tomberg

76.  Tiiu Vaks

77.  Helve Lepson

78.  Inge Mathiesen

79.  Hella-Ingrid Viidas

80.  Anne Luts

81.  Mart Juksar

82.  Hille Ruuben

83.  Kai Alamaa

84.  Anne Aun

85.  Mare Riikpere

86.  Sirje Miller

Klassijuhatajad: Helju Ader, Milvi Tamm ja Karin Lätte

 

XXXII lend 1965

1.      Uku Annus

2.      Antonina Guž

3.      Peeter Kalamees

4.      Tiiu Kippar

5.      Rein Kokk

6.      Valdo Läänemets

7.      Evi Matsar

8.      Toivo Otti

9.      Ülle Nigo

10.  Kaarel Paas

11.  Malle Paesüld

12.  Aarne Priks

13.  Riin Raidve

14.  Sirje Raudmägi

15.  Anne Risti

16.  Marje Roopalu

17.  Reet Saar

18.  Mikk Silla

19.  Maire Tomasberg

20.  Anne Leppik

21.  Jaak Märtson

22.  Helgi Laanep

23.  Toomas Merilo

24.  Eneken Aksel

25.  Edda Aviste

26.  Aime Brakman

27.  Helle Eljas

28.  Toivo Juhani

29.  Tiiu Kalmet

30.  Anne Kalmu

31.  Ene Kivistik

32.  Raivo Kusma

33.  Linda Kruustee

34.  Olev Laats

35.  Maie-Ly Luuri

36.  Sven Maiväli

37.  Jaan Pelt

38.  Enno Pukk

39.  Ülle Rebane

40.  Kaarel Roopalu

41.  Paap Suurmaa

42.  Silvia Toome

43.  Aime Viires

44.  Mauno Viires

45.  Tiit Õim

46.  Maie Eliste

47.  Heli Jaanmann

48.  Andres Talvik

49.  Katrin Eggert

50.  Ilme Einam

51.  Tatjana Joska

52.  Lea Juhani

53.  Ülle Karuks

54.  Kaja Konasto

55.  Liia Kupits

56.  Maigi Kupp

57.  Ly Laidre

58.  Riina Lerch

59.  Reet Loorbek

60.  Lea Nõmmeorg

61.  Heli Pärnpuu

62.  Aive Reinsalu

63.  Astrid Remmelt

64.  Sirje Ridali

65.  Merike Susi

66.  Natalia Suvorova

Anne Äärismaa Klassijuhatajad: Inge Loog, Galina Navagina ja Lilian Hansen

 

XXXIII lend 1966

1.      Vilve Freirik

2.      Helle Greim

3.      Jaak Jõerüüt

4.      Teet Kajandu

5.      Mall Kandar

6.      Jaak Kangro

7.      Tõnu Kelder

8.      Arno Kolks

9.      Helgi Kraut

10.  Helme Leemet

11.  Enn Leinuste

12.  Rein Liivak

13.  Enn Liivrand

14.  Rein Musk

15.  Sirje Müürisepp

16.  Olav Neuland

17.  Urmas Pajur

18.  Mait Pakaste

19.  Mare Paris

20.  Arvo Pille

21.  Siiri Pirn

22.  Kai Pobul

23.  Peep Pärisoo

24.  Jaanus Rand

25.  Anti Roosnupp

26.  Tiiu Salin

27.  Vaabo Teder

28.  Märt Tomson

29.  Heiki Ern

30.  Heino Golikov

31.  Ain Ivalo

32.  Tiina Kaljulaid

33.  Peet Kask

34.  Riina Kruusel

35.  Teet Kuusman

36.  Maire Lille

37.  Aili Maansoo

38.  Ene Magnus

39.  Ants Muldme

40.  Jüri Niin

41.  Andrus Nirk

42.  Tiiu Pelt

43.  Gunnar Prees

44.  Rein Raidal

45.  Anneli Pükke

46.  Jüri Rebane

47.  Jaanus Roosimägi

48.  Anne Tuju

49.  Helgi Truss

50.  Tiit Varema

51.  Jüri Voodla

52.  Hein Arro

53.  Vivian Esko

54.  Mare Gustavson

55.  Sirje Jaago

56.  Aita Jaansalu

57.  Hele Kask

58.  Juta Jask

59.  Eva Kasekamp

60.  Kaie Kass

61.  Kadi Lepik

62.  Riina Lessel

63.  Anne Mandriks

64.  Aet Mere

65.  Liina Peterson

66.  Eve Pikver

67.  Ene Porovart

68.  Heidi Päsoke

69.  Aavo Rooden

70.  Reet Rätsep

71.  Ester Tannik

72.  Anu Tomasberg

73.  Maie Tomberk

74.  Karin Tšepurin

75.  Helge Tusti

76.  Lembi Vahtra

77.  Valdur Viikmann

78.  Merike Kaup

79.  Malle Hellart

80.  Rein Laidvere

81.  Piret Lepiko

82.  Anti Mägi

83.  Mare Dmitriev

84.  Krista Kumar

85.  Diana Reisner

Klassijuhatajad: Virve Zobel, Tõivi Vallman, Erich Kärner

 

XXXIV lend 1967

1.      Katrin Ainsoo

2.      Sirje Anto

3.      Tiit Kaivo

4.      Enna Koplimaa

5.      Kai Kuivjõgi

6.      Tiiu Kuusküll

7.      Leelo Kõrma

8.      Koidu Laidre

9.      Urve Leht

10.  Ardi Lõoke

11.  Tiina Meenkov

12.  Reet Miilo

13.  Ilmar Mõttus

14.  Tiit Rebane

15.  Mai Rohula

16.  Tõnis Seppo

17.  Sirje Siirak

18.  Rita Sonn

19.  Laine Tammelaan

20.  Andres Taremäe

21.  Gustav Teder

22.  Ülari Tiits

23.  Ants Tinn

24.  Uno Tormet

25.  Jaak Uudla

26.  Tiit Aruvali

27.  Tiiu Horn

28.  Jaak Juha

29.  Ülo Kala

30.  Kersti Kallo

31.  Inge Koppel

32.  Jaak Kruus

33.  Kaja Lehiku

34.  Anu Living

35.  Õie Looding

36.  Karin Loosmaa

37.  Andrus Martin

38.  Jaan Miilen

39.  Imbi Ojavee

40.  Madis Pobul

41.  Tiit Soorm

42.  Mati Sülluste

43.  Ülo Talas

44.  Tõnu Treumann

45.  Anne Truumets

46.  Toivo Valvet

47.  Virve Varjend

48.  Raja Vatsk

49.  Eva Veinberg

50.  Jiiri Vedru

51.  Anne Vooremaa

52.  Anu Aua

53.  Ülle Haabjärv

54.  Tiia Karimäe

55.  Marje Konstantinov

56.  Sirje Kronström

57.  Evi Künnapas

58.  Eve Lannes

59.  Anu Madiste

60.  Mare Maling

61.  Krista Märjamaa

62.  Tiina Oruaas

63.  Hille Pariloo

64.  Katrin Pedaja

65.  Tiia Peelmaa

66.  Rein Permjakov

67.  Edith Pivnik

68.  Helgi Raba

69.  Tiina Raudsepp

70.  Reet Remi

71.  Mare Russmann

72.  Helle Rühka

73.  Aili Sivard

74.  Reet Tamla

75.  Piibe Tarm

76.  Ruth Tedder

77.  Marju Tõnisson

78.  Kersti Valgme

79.  Andres Vahisalu

80.  Mare Veri

81.   Milvi Üksik

82.  Andres Ratsnik

83.  Merike Anni

84.  Andres Roste

85.  Jüri Pahker

Astrid Heinsaar

Klassijuhatajad: Milvi Hollat, Leida Tamre ja Ella Tomson

 

XXXV lend 1968

1.      Harry Egipt

2.      Kirsti Kaljumäe

3.      Riina Kenno

4.      Rein Küüra

5.      Vello Lutsepp

6.      Ellen Mardi

7.      Toomas Metsar

8.      Ivi Murel

9.      Marje Mändsalu

10.  Tiit Nuudi

11.  Indrek Parmas

12.  Lilian Pilbas

13.  Tiit Plaks

14.  Marika Plehov

15.  Ene Pundi

16.  Teet Roopalu

17.  Mart Saarmets

18.  Erich Suurpere

19.  Tõnu Takis

20.  Jaak Usin

21.  Maire Uusküla

22.  Toomas Adams

23.  Enn Illaru

24.  Reet Ilves

25.  Taimi Jaago

26.  Sirje Kangro

27.  Peeter Kitsnik

28.  Sirje Kruus

29.  Maie Kask

30.  Astrid Luts

31.  Ene Maisa

32.  Helju Männaste

33.  Olav Pullisaar

34.  Kaja Põld

35.  Hellekai Põldra

36.  Ülle Raag

37.  Aleksander Randorg

38.  Helle Talas

39.  Peeter Uusmaa

40.  Lembit Vali

41.  Ülle Dubas

42.  Krista Einberg

43.  Urve Heiter

44.  Heljo Himberg

45.  Aino Kiiski

46.  Eevi Allese

47.  Tiina Hennaste

48.  Riina Kadakas

49.  Maila Karu

50.  Kai Koplus

51.  Sirje Kuusemets

52.  Maie Kuusik

53.  Maila Kärner

54.  Ene Lehker

55.  Merle Loik

56.  Liivia Lootus

57.  Merike Mau

58.  Signe Meenkov

59.  Mare Metssoo

60.  Ene Mikk

61.  Vivian Mitt

62.  Sirje Mäeks

63.  Ülle Nahkor

64.  Krista Nurmhein

65.  Ester Oras

66.  Roman Org

67.  Riina Pertlem

68.  Ants Reinmaa

69.  Tiiu Rosenfeldt

70.  Sirje Smirnova

71.  Malle Sootna

72.  Irina Takin

73.  Riina Tenno

74.  Tiia Tähtsalu

75.  Anu Tähka

76.  Ilme Vahtra

Merike Veenre 

Klassijuhatajad: Mall Paltser, Inge Loog ja Evi Rooni

 

XXXVI lend 1969

1.      Toivo Arak

2.      Tiina Hansen

3.      Tiia Kalt

4.      Ilmar Kasemets

5.      Rein Liiver

6.      Vello Mikson

7.      Andres Mälk

8.      Avo Nurmse

9.      Anne Reila

10.  Jüri Riives

11.  Õie Rünne

12.  Jaan Sarn

13.  Maie Tammik

14.  Anu Teesalu

15.  Andres Tint

16.  Tiit Tomingas

17.  Henno Trei

18.  Reet Vares

19.  Andres Viiroja

20.  Olev Annus

21.  Toomas Arro

22.  Marika Astafjeva

23.  Lembitu Eero

24.  Hillar Imelik

25.  Anne Kase

26.  Mare Kivisalu

27.  Lumme Lilender

28.  Peeter Madison

29.  Tiia Murumägi

30.  Mati Org

31.  Kersti Ojamets

32.  Jüri Peit

33.  Olavi Pesti

34.  Eduard Piirson

35.  Marika Raudvee

36.  Merike Raudve

37.  Raivo Rohtla

38.  Tõnu Rohtma

39.  Mart Taevere

40.  Urve Tori

41.  Ene Vagur

42.  Ülle Vahur

43.  Rene Viitmann

44.  Viktor Dobrovolsky

45.  Tiina Hennaste

46.  Anne Juurman

47.  Marje Kaldoja

48.  Õnne Kallstu

49.  Eeva Kann

50.  Elo Karo

51.  Aare Kirss

52.  Ann Kungs

53.  Heiki Lahesalu

54.  Marianne Laur

55.  Kersti Maar

56.  Ingrid Mang

57.  Mariks Meschin

58.  Ene Miilo

59.  Sirje Mikk

60.  Mart Müürisepp

61.  Aet Pikk

62.  Kai Proodo

63.  Veera Taleš

64.  Sirje Teder

65.  Sirje Unt

66.  Marika Vainola

67.  Helbe Vallikivi

68.  Sirje Võrno

Klassijuhatajad: Ovelemb Saare, Aino Nuka ja Tia Mere

 

XXXVII lend 1970

1.      Toomas Aro

2.      Eha Jaanmann

3.      Tiiu Jürisoo

4.      Kaja Kaur

5.      Juta Kullerkupp

6.      Märt Kõrgema

7.      Urve Laidmets

8.      Aleksander Leemet

9.      Peeter Murumägi

10.  Tiiu Niinberg

11.  Raina Oras

12.  Anne Pikpõld

13.  Tiia Pärisoo

14.  Marje Rebassoo

15.  Kalle Reiter

16.  Maie Riil

17.  Rano Rosenthal

18.  Eve Sild

19.  Kai Sirak

20.  Mart Tagasaar

21.  Tiit Tamm

22.  Katrin Taremäe

23.  Reet Villemsoo

24.  Tiina Välling

25.  Anu Aasar

26.  Eha Ader

27.  Peeter Annus

28.  Peeter Braun

29.  Jaak Jõgi

30.  Marika Kaasik

31.  Vello Kala

32.  Monika Kaljula

33.  Aili Kiik

34.  Tiit Kirss

35.  Livia Kivistik

36.  Kaljo Kukk

37.  Õnne Kull

38.  Sirje Kõressaar

39.  Kersti Kõvask

40.  Harri Käärik

41.  Kvelle Lehtpuu

42.  Ene Liivik

43.  Marje Luts

44.  Laivi Malme

45.  Mari Meister

46.  Helme Naigla

47.  Ines Pandre

48.  Karin Perle

49.  Hele Piil

50.  Sirje Pilvik

51.  Kairi Pleer

52.  Liivi Priisalu

53.  Eha Rees

54.  Aime Risu

55.  Reet Rätsnik

56.  Ilme Rääk

57.  Aive Selberg

58.  Eik Sage

59.  Tiit Sõmerma

60.  Harald Tammik

61.  Aavo Tensok

62.  Marga Tiitus

63.  Laine Tikka

64.  Sirje Trell

65.  Karin Tuulik

66.  Peeter Valk

67.  Rhea Viitol

Mirje Visnapuu

Klassijuhatajad: Livia Baumann, Ella Tomson ja Aino Jamul

 

XXXVIII lend 1971

1.      Silva Aidla

2.      Epp Alekõrs

3.      Lea Altmaa

4.      Mall Attemann

5.      Sigrid Huik

6.      Jüri Ilvest

7.      Märt Kaarma

8.      Ain Kalde

9.      Helve Kämbre

10.  Erik Kõrge

11.  Andres Laidroo

12.  Andres Leetmaa

13.  Õie Maas

14.  Mati Madison

15.  Anne Mets

16.  Ruth Migur

17.  Reet Nirk

18.  Jüri Noor

19.  Haldi Normet

20.  Urmas Pauklin

21.  Alar Põldmets

22.  Raivo Sillasoo

23.  Tiia Tedremaa

24.  Lembit Tuisk

25.  Madis Uusmaa

26.  Peeter Valvur

27.  Jüri Vanõśev

28.  Livia Viitol

29.  Reet Kandimaa

30.  Tiia Koido

31.  Tiiu Koppel

32.  Tiit Lambin

33.  Ants Leinus

34.  Leho Lõhmus

35.  Are Lään

36.  Urmas Maurer

37.  Ramia Miftjahedtinov

38.  Helme Palias

39.  Kaido Potter

40.  Marika Rebane

41.  Enn Risti

42.  Tiit Saare

43.  Riina Tamm

44.  Riina Titova

45.  Tiiu Tormet

46.  Eda Urblepp

47.  Hannes Valter

48.  Silvia Vask

49.  Toomas Vendel

50.  Aime Veski

51.  Ülle Vind

52.  Marika Heinsoo

53.  Liidia Helm

54.  Ülla Hinno (Allmaa)

55.  Juta Hook

56.  Ille Israel

57.  Helle Kalliver

58.  Anu Kaminskaja

59.  Regina Kiis

60.  Aili Kink

61.  Mare Ling

62.  Hilja Luugus

63.  Ene Luugus

64.  Juta Migur

65.  Ingrid Nurmsalu

66.  Eha Nõmmik

67.  Anu Nõmmsalu

68.  Liina Nõulik

69.  Helle Tammeleht

70.  Rita Tiik

71.  Helle Vilba

72.  Eevi Väli

73.  Ülle Soomets

74.  Merike Hanschmidt

75.  Jüri Kaldamäe

76.  Illar Mõttus

77.  Peeter Tepner

78.  Arvo Teesalu

79.  Sirje Telve

Klassijuhatajad: Aino Kulm, Helju Ader ja Milvi Tamm

 

XXXIX lend 1972

1.      Ärnis Kiis

2.      Margus Koot

3.      Peeter Kuldjärv

4.      Alar Laats

5.      Raivo Laht

6.      Ain Lutsepp

7.      Mai Mesila

8.      Mart Paas

9.      Merike Pajur

10.  Marika Reinmaa

11.  Tiit Ründal

12.  Sirje Sookand

13.  Heikki Zoova

14.  Kristi Tinnuri

15.  Lia Tomp

16.  Maire Tšitšikov

17.  Ruth Õunapuu

18.  Margus Aardemäe

19.  Andres Falk

20.  Ülle Heinsaar

21.  Rein Kalda

22.  Marika Kaljuveer

23.  Helle Keek

24.  Inna Kontson

25.  Lembit Kutsar

26.  Olgert Laidsaar

27.  Rain Leht

28.  Raivo Leht

29.  Tiina Meres

30.  Merike Miks

31.  Toivo Mikson

32.  Tiina Murel

33.  Heli Nuut

34.  Siiri Pleer

35.  Peeter Pullisaar

36.  Riina Reiles

37.  Kaido Saveljev

38.  Heiki Tohvri

39.  Jaan Vides

40.  Lemme Einmann

41.  Rein Golberg

42.  Marje Kaal

43.  Ivo Karlep

44.  Lembit Kasvandik

45.  Kreeta Kaun

46.  Sirje Klink

47.  Ene Kukk

48.  Dag Kulvere

49.  Edme Lainelo

50.  Anu Lavi

51.  Mare Leheste

52.  Madis Mandre

53.  Georg Mesipuu

54.  Sirje Mäeots

55.  Tiina Mähar

56.  Silvia Paal

57.  Mare Pajo

58.  Reet Parmasto

59.  Vjatšeslav Plehov

60.  Reet Raidna

61.  Aarne Rannikmäe

62.  Marianne Rähesoo

63.  Didar Sarihova

64.  Jaak Siirak

65.  Ilona Stern

66.  Kuulo Vahter

67.  Maris Viisimaa

Margit Viitmann 

Klassijuhatajad: Lilian Hansen, Sunda Naanuri ja Milvi Tamm

 

XL lend 1973

1.      Raina Hääl

2.      Koit Kivimäe

3.      Anne Kolosova

4.      Tiia Lepner

5.      Andres Matvere

6.      Õilme Nuut

7.      Maie Palm

8.      Kalev Pikaru

9.      Meeli Priisalu

10.  Manfred Rünnimeri

11.  Tarmo Sild

12.  Kadri Taevere

13.  Reet Tammik

14.  Kaia Teder

15.  Kuno Teder

16.  Priit Teder

17.  Aarne Tikamäe

18.  Rene Toome

19.  Sirje Tungel

20.  Jaak Vahtra

21.  Sirje Viitamees

22.  Marje Haljand

23.  Anneliis Hermaküla

24.  Virve Kadakas

25.  Madis Kalmet

26.  Krista Kats

27.  Sirje Kelder

28.  Made Kiirats

29.  Vivian Kivirai

30.  Irmeli Kõressaar

31.  Arno Lemmik

32.  Tiiu Liigand

33.  Inge Mitt

34.  Kaido Mätlik

35.  Igor Neemre

36.  Sirje Pihelgas

37.  Ülle Riim

38.  Peeter Sark

39.  Tõnu Selke

40.  Peeter Sillaots

41.  Jüri Tambla

42.  Marje Tibbo

43.  Anne Tingas

44.  Üllar Tuse

45.  Kaja Altov

46.  Helle Aruküla

47.  Anne Tordett

48.  Urmas Düna

49.  Marie Esko

50.  Ellen Hallap

51.  Tiiu Hiiuväin

52.  Anne Jago

53.  Karina Kello

54.  Sirje Kumar

55.  Küllike Kõpman

56.  Epp Kübarsepp

57.  Dea Levkoi

58.  Mailis Lillemägi

59.  Kersti Radik

60.  Livia Rebane

61.  Piret Rosenberg

62.  Irene Rütman

63.  Mare Soova

64.  Epp Tamberg

65.  Ülle Tiits

66.  Ülle Vaino

67.  Sirje Vares

68.  Leili Vergi

69.  Maara Vint

70.  Tiiu Paidra

71.  Anu Valma

72.  Marika Arv

73.  Sirje Jaanisoo

74.  Tõnu Joosti

75.   Lüüli Kink

76.  Anu Kivi

77.  Katrin Rea

78.  Mare Ritson

Helle Rossi

Klassijuhatajad: Juta Pihlamägi, Sunda Naanuri ja Liivia Baumann

 

XLI lend 1974

1.      Sirje Aasmäe

2.      Toomas Aibast

3.      Riho Altoja

4.      Andres Aruväli

5.      Pille Ennosaar

6.      Ain Jamul

7.      Heiti Kaera

8.      Rein Kandre

9.      Kalle Kruusi

10.  Marika Kruusma

11.  Anne Kõppo

12.  Silvia Kägu

13.  Reet Lepik

14.  Mart Liho

15.  Milvi Liivaste

16.  Rene Liiver

17.  Krista Martinson

18.  Maie Mark

19.  Maili Mõttus

20.  Paul Parmakson

21.  Anne Pikka

22.  Peep Pädam

23.  Andres Rändur

24.  Sepo Sokk

25.  Maris Soosaar

26.  Ene Toots

27.  Üllar Pauklin

28.  Margus Horn

29.   Margot Kruus

30.  Jaan Mesila

31.  Jaanus Trummer

32.  Heve Heinmann

33.  Ants Juske

34.  Veiko Jürisson

35.  Viivi Kalli

36.  Malle Kamberg

37.  Enno Karp

38.  Andres Kirštein

39.  Teet Kivisson

40.  Rita Klementjeva

41.  Mailis Koht

42.  Lea Laas

43.  Signe Leemet

44.  Mati Luik

45.  Koit Meres

46.  Jüri Mets

47.  Valeri Pastuhhov

48.  Arvo Pesti

49.  Eha Pikaru

50.  Helme Priimägi

51.  Kaja Prügi

52.  Jaan Pärt

53.  Maret Rooba

54.  Ulvi Ruukholm

55.  Ahti Sammelselg

56.  Guido Sammelselg

57.  Indrek Samason

58.  Sirje Strom

59.  Sulev Talberg

60.  Jüri Vips

61.  Meelis Viskman

62.  Merle Kand

63.  Anne Mägi

64.  Tõnu Pagel

65.  Karin Roop

66.  Ilme Mikk

67.  Ene Ojapõld

68.  Heli Pajula

69.  Kaja Annus

70.  Marju Broder

71.  Mare Erm

72.  Heidi Heinsalu

73.  Aili Helenurm

74.  Merike Jakobson

75.  Indrek Jürjo

76.  Helle Kepler

77.  Ülle Kolde

78.  Tiia Koppel

79.  Kaja Kulasalu

80.  Lembe Leesalu

81.  Viivika Leitrop

82.  Liivi Lepik

83.  Boris Loogna

84.  Krista Metsavaht

85.  Lembit Poobus

86.  Mare Rungi

87.  Sirje Sadam

88.  Siiri Sepp

89.  Merike Sarapuu

90.  Ülle Sillari

91.  Heidi Sillasoo

92.  Eda Soans

93.  Õie Suuvere

94.  Ene Teder

95.  Viivika Terehova

96.  Mare Veerme

97.  Anne Vähi

98.  Viive Väli

Klassijuhatajad: Alda Raidmaa, Helju Ader ja Härda Kurtna

 

XLII lend 1975

1.      Elna Einman

2.      Ruth Hein

3.      Priit Hõbemägi

4.      Tiiu Kajandi

5.      Helle Karotamm

6.      Alar Kask

7.      Liina Kruusi

8.      Inge Laats

9.      Maire Liigant

10.  Leili Liiva

11.  Aive Lõhmus

12.  Kuuno Meschin

13.  Tõnu Nelsas

14.  Karmen Notta

15.  Tiiu Pajupuu

16.  Anu Pihelgas

17.  Peep Pillak

18.  Kaja Pukk

19.  Margit Rajandi

20.  Eve Rohtla

21.  Tiina Rooneem

22.  Rein Rooni

23.  Ivika Saarejõe

24.  Milvi Selberg

25.  Siiri Sutt

26.  Ülle Tamm

27.  Anne Tihaste

28.  Jüri Titov

29.  Maire Tkatśenko

30.  Vallo Vaikjärv

31.  Maire Väli

32.  Merike Kaldvee

33.  Maret Almre

34.  Meelis Eldermann

35.  Helle Ibis

36.  Urmas Kase

37.  Vahur Kase

38.  Hilja Kelo

39.  Eha Kivimäe

40.  Ene Kuusik

41.  Külli Kübar

42.  Merike Küla

43.  Anne Meres

44.  Andres Mets

45.  Eve Mikker

46.  Külliki Miller

47.  Mare Murd

48.  Jaan Nõmmküla

49.  Rein Piksarv

50.  Sirje Pruhl

51.  Riina Roosmaa

52.  Vilve Rosme

53.  Eda Sepp

54.  Helle Sild

55.  Katrin Tõlpus

56.  Toivo Vides

57.  Helger Õun

58.  Andrus Malm

59.  Riina Anneljas

60.  Heiki Hermlin

61.  Heili Intso

62.  Ülle Kaal

63.  Erik Kaldas

64.  Merle Kalm

65.  Irene Kaupal

66.  Heli Kikkas

67.  Svea Korrol

68.  Irene Kulbas

69.  Virgi Laks

70.  Mihkel Leetmaa

71.  Riina Leisik

72.  Girti Leming

73.  Ulvi Lillak

74.  Vallo Luik

75.  Marju Müürisepp

76.  Urmas Rei

77.  Agu Saar

78.  Ülle Saumaa

79.  Urmas Sepp

80.  Anne Simpson

81.  Tiiu Sirk

82.  Ülle Suvalov

83.  Svea Talving

84.  Lembi Tinn

85.  Tiina Troska

86.  Katrin Valgemäe

87.  Peeter Valk

88.  Helle Vambola

89.  Ülle Viskman

90.  Raul Koorem

Katrin Parmas

Klassjuhatajad: Ella Tomson, Valli Kerde ja Mart Meiel

 

XLIII lend 1976

1.      Kalver Agu

2.      Silver Agu

3.      Mati Gutman

4.      Janika Jõe

5.      Rein Jõgar

6.      Marika Jürisson

7.      Mare Kiisa

8.      Kersti Kuningas

9.      Eve Küüra

10.  Ene Lahe

11.  Eva Lain

12.  Liivi Leinsalu

13.  Thea Maidla

14.  Jaan Mets

15.  Katrin Nielsen

16.  Riina Nigul

17.  Margus Niin

18.  Piret Nirk

19.  Laine Oinus

20.  Ülle Pau

21.  Hille Pärisma

22.  Tiiu Rahuoja

23.  Raul Randoja

24.  Tiiu Reim

25.  Tiit Reissaar

26.  Kalle Roolaid

27.  Maie Ruukholm

28.  Viire Sammelselg

29.  Krista Sild

30.  Merike Sillam

31.  Kai Silm

32.  Raul Tśili

33.  Ando Valter

34.  Georg Eero

35.  Ülle Langel

36.  Rein Leiman

37.  Aivo Liksor

38.  Priit Lill

39.  Maire Mägi

40.  Anne Oras

41.  Ilmar Palias

42.  Ülle Peenema

43.  Reet Pentsa

44.  Enna Peterson

45.  Tiit Pädam

46.  Enn Raud

47.  Tea Reinumäe

48.  Kaja Roosipõld

49.  Indrek Roste

50.  Vello Sillasoo

51.  Margus Soha

52.  Sirje Tali

53.  Eve Veskla

54.  Liivi Allika

55.  Mare Bergman

56.  Elsa Bürkland

57.  Mare Eharand

58.  Sirje Iljas

59.  Mari Kalmet

60.  Vahur Kase

61.  Toomas Keerme

62.  Marge Kivimäe

63.  Silja Koha

64.  Olev Kuresaar

65.  Toomas Kõiv

66.  Krista Käba

67.  Ülle Kärner

68.  Silvi Lebedeva

69.  Endla Mets

70.  Ahti Mänd

71.  Tõnu Mürk

72.  Ülle Pajuste

73.  Tarmo Papp

74.  Ulvi Peetersoo

75.  Raivo Pillesson

76.  Reet Rakles

77.  Rein Raudtamm

78.  Olev Sein

79.  Lauri Sillaots

80.  Katrin Soosaar

81.  Merle Zautina

82.  Õnne Tammik

83.  Imre Talts

84.  Krista Tiido

85.  Ülle Tiido

86.  Armin Treimann

87.  Aino Tõnson

88.  Lilian Uibosaar

89.  Reet Valgma

90.  Alar Välba

Aimar Väli Klassijuhatajad: Mall Paltser, Juta Pihlamägi ja Sunda Naanuri

 

XLIV lend 1977

1.      Elmo Ainson

2.      Katrin Andresen

3.       Urve Kiis

4.      Tiina Kilk

5.      Andrus Kreis

6.      Arvi Kukk

7.      Epp-Mall Kullamaa

8.      Anu Lemberg

9.      Kaja Lemberg

10.  Reet Less

11.  Peeter Markus

12.  Marge Meimre

13.  Gülnar Mifjahetdinov

14.  Urmas Mägi

15.  Mare Nõmküla

16.  Külli Nõu

17.  Meelika Oja

18.  Argo Pakkas

19.  Äili Peterson

20.  Ain Prangel

21.  Urve Prints

22.  Hannes Põldmets

23.  Siiri Põldmäe

24.  Leidi Pärnala

25.  Toomas Rae

26.  Mailis Saare

27.  Eve Siirak

28.  Eveline Sild

29.  Heiki Spitz

30.  Ülle Talas

31.  Triina Tarkmeel

32.  Vambo Vahar

33.  Mart Varvas

34.  Anne Verk

35.  Tõnu Õlijas

36.  Georg Aru

37.  Ene Asor

38.  Ene Ehatu

39.  Valdo Järve

40.  Valdur Kislar

41.  Riina Kiviaru

42.  Aime Kivistik

43.  Hedi Kuldma

44.  Heiki Kõrgessaar

45.  Helle Liivak

46.  Eddy Lillenberg

47.  Rein Lillemägi

48.  Kai Lillepea

49.  Jane Lukk

50.  Ilme Malm

51.  Sirje Metsar

52.  Annika Oja

53.  Kai Orgo

54.  Ülo Ottis

55.  Marika Rajamägi

56.  Tiiu Rand

57.  Jaanus Saago

58.  Marika Sahtel

59.  Heli Sirotkina

60.  Reet Soans

61.  Peeter Stranberg

62.  Tiiu Subi

63.  Sirje Tulvik

64.  Riina Udusaar

65.  Ülle Uibo

66.  Piret Vägi

67.  Andres Altof

68.  Margus Hein

69.  Lea Holts

70.  Jana Ježova

71.  Urmas Jäätma

72.  Ene Jürisoo

73.  Maris Kadaksoo

74.  Ülle Kaljuste

75.  Marika Kirsspuu

76.  Anne Kull

77.  Clyde Kull

78.  Teet Kuusik

79.  Kätlin Kõhelik

80.  Toomas Laanep

81.  Tiina Lall

82.  Imre Liivrand

83.  Lea Liksor

84.  Ingrid Lillepea

85.  Sirje Loosaar

86.  Üllar Luga

87.  Tiina Luts

88.  Tiina Maksim

89.  Mart Metsmäe

90.  Katrin Ottas

91.  Jaak Põder

92.  Pille Raidmets

93.  Sirje Rakes

94.  Ants Reiman

95.  Maie Reppo

96.  Juhan Sedman

97.  Heiki Sestverk

98.  Taimi Sisask

99.  Ene Soever

100.          Arne Tae

101.          Elmo Tammesalu

102.          Maarika Udikas

103.          Katrin Vind

104.          Peeter Murumägi

105.          Reet Raidna

106.          Sven Nordström

107.          Ele Sudak

108.          Ege Põlluaas

Klassijuhatajad: Helgi Usar-Jakobson, Tia Mere ja Sunda Naanuri

 

XLV lend 1978

1.      Aili Alling

2.      Rein Beljaev

3.      Eve Heinloo

4.      Pille Horst

5.      Küllike Jalakas

6.      Anne Johansoo

7.      Urmas Jõe

8.      Allan Järvlepp

9.      Urmas Järvlepp

10.  Eve Kask

11.  Kaja Kappel

12.  Maire-Merike Kaup

13.  Anne Kislov

14.  Heli Laaban

15.  Lea Loosaar

16.  Riina Menning

17.  Varje Mikk

18.  Katrin Milli

19.  Tiiu Palmiste

20.  Sigrid Purvinski

21.  Helle Põldma

22.  Peep Pärnamägi

23.  Mart Raukas

24.  Emir Saripov

25.  Pille Sepp

26.  Külli Simm

27.  Urmas Tammekänd

28.  Avo Tammist

29.  Toomas Unt

30.  Marian Vartsen

31.  Arvi Nagel

32.  Jaan Uuspuu

33.  Anniki Astel

34.  Annika Ehrberg

35.  Ants Heinla

36.  Maire Jaansalu

37.  Merike Kibuspuu

38.  Anu Kull

39.  Riina Kress

40.  Siiri Kälissaar

41.  Hillar Luga

42.  Matti Martinson

43.  Tõnu Meos

44.  Andrus Miilo

45.  Terje Papp

46.  Ivar Peedu

47.  Mare Punab

48.  Maire Rebane

49.  Anneli Riska

50.  Ivo Saarma

51.  Katrin Saarva

52.  Lea Siitam

53.  Elle Villiko

54.  Viivi Ainela

55.  Raul Beres

56.  Toomas Bertelov

57.  Ene Eik

58.  Eve Härma

59.  Ingrid Johanson

60.  Ene Joonas

61.  Andres Jõgar

62.  Lea Kartau

63.  Merike Karu

64.  Arvo Kurt

65.  Ebe Kurvits

66.  Made Küliste

67.  Mati Leis

68.  Jüri Lepp

69.  Ülle Lillak

70.  Sirje Merik

71.  Terje Mikk

72.  Elo Mikkal

73.  Ivo Paju

74.  Monica Parts

75.  Hedi-Katrin Pensa

76.  Riivo Potter

77.  Piret Pärna

78.  Mait Schmidt

79.  Milvi Semmet

80.  Krista Sisask

81.  Toivo Valk

82.  Marika Vakkrõõm

83.  Ülo Vanamölder

84.  Merike Harju

85.  Andres Jenk

86.  Aino Küling

87.  Jaak Lill

88.  Arne Maidre

89.  Ly Peterson

90.  Orm Porosaar

91.  Pille Purik

92.  Henn Põlluaas

93.  Loona Pädam

94.  Mai Ussisoo

95.  Katrin Luts

96.  Ülle Talving

97.  Rein Üksvärav

Klassijuhatajad: Tiiu Leismann, Heli Toome ja Anne Metsis

 

XLVI lend 1979

1.      Märt Heinla

2.      Hanno Hõlm

3.      Kadri Jäätma

4.      Andres Kalm

5.      Marju Kirsipuu

6.      Reet Laanemets

7.      Tarmo Leht

8.      Anne Märtens

9.      Marko Nummert

10.  Martti Parve

11.  Doris Paul

12.  Raigo Pendis

13.  Endla Ploompuu

14.  Maire Puhm

15.  Tiina Pärn

16.  Ene Pärnits

17.  Margus Retel

18.  Ireen Roots

19.  Urmas Ross

20.  Viljar Tammekivi

21.  Marika Udrik

22.  Jaan Varikmaa

23.  Kaia Veermäe

24.  Madis Villand

25.  Pilvi Vinkel

26.  Teevi Aasmann

27.  Ilona Andrussova

28.  Marika Audova

29.  Anu Eek

30.  Mare Emberg

31.  Katrin Evart

32.  Aigi Halliste

33.  Monika Heinsoo

34.  Monika Järv

35.  Maret Kask

36.  Kadi Kullamaa

37.  Pilvi Kummisaar

38.  Piret Kruusma

39.  Eve Känd

40.  Anneli Lehtpuu

41.  Anu Leps

42.  Tiina Liblikmann

43.  Katrin Martõnova

44.  Külli Müürsepp

45.  Ülle Niib

46.  Thekla Parts

47.  Marge Siitam

48.  Marje Teder

49.  Siiri Toimetaja

50.  Sirje Toop

51.  Anu Veenpere

52.  Tiina Üksvärav

53.  Raivo Anneljas

54.  Tõnis Argus

55.  Ebe Arumäe

56.  Irja Balakirev

57.  Aino Bataškov

58.  Marko Hein

59.  Ülle Jõemaa

60.  Ulvi Jürine

61.  Kaare Kippasto

62.  Janika Kirsspuu

63.  Kaie Kübar

64.  Maris Laur

65.  Andrus Mihkelsaar

66.  Miia Möldre

67.  Feliks Mürgemäe

68.  Ivar Peeba

69.  Maret Piller

70.  Riina Põder

71.  Urmas Põld

72.  Kai Reimann

73.  Tiina Sander

74.  Armin Saulep

75.  Marti Sein

76.  Kalev Sepp

77.  Raul Sullakatko

78.  Tiit Tali

79.  Kaja Teppo

80.  Inge Tsili

81.  Peeter Valk-Falk

82.  Vahur Väär

83.  Ingrid Kull

84.  Epp Marguste

Crista Mensas

Klassijuhatajad: Lilian Hansen, Juta Pihlamägi ja Piret Tõnisson

 

XLVII lend 1980

1.      Siivi Antonis

2.      Katrin Heinsalu

3.      Ruth Jahe

4.      Urmas Kaldvee

5.      Eve Kepp

6.      Eda Kimmer

7.      Anu Klasen

8.      Marika Kripašova

9.      Toomas Lember

10.  Marek Merivälja

11.  Ly Miil

12.  Peeter Molvõgin

13.  Eve Noole

14.  Merike-Marrit Pauklen

15.  Saima Pärnpuu

16.  Ulvi Põld

17.  Külli Roosaar

18.  Aadu Sedman

19.  Veljo Tarvis

20.  Margus Toome

21.  Ott Vanaselja

22.  Märt Visnapuu

23.  Karin Varkin

24.  Aivar Altküla

25.  Antti Arusoo

26.  Kalle Hallik

27.  Vaino Hussar

28.  Katrin Krupp

29.  Anne Laanemets

30.  Martti Lehiste

31.  Erika Leiten

32.  Mare Matsina

33.  Merike Meesak

34.  Katrin Mere

35.  Margit Mäeots

36.  Riina Männis

37.  Priit Nigu

38.  Mart Nutt

39.  Margit Parbo

40.  Tiina Põder

41.  Heiki Pärnpuu

42.  Raimo Randmäe

43.  Ülle Ree

44.  Evelyn Rist

45.  Mati Schmidt

46.  Riina Sepp

47.  Anu Sillaste

48.  Kaupo Sõggel

49.  Tiit Taal

50.  Agu Talihärm

51.  Peeter Jõers

52.  Mirje Aer

53.  Marika Eimre

54.  Raili Etverk

55.  Tõnu Halberg

56.  Signe Kase

57.  Toomas Kilki

58.  Tõnu Kirs

59.  Edward Köster

60.  Viive Köster

61.  Mart Nikitin

62.  Riina Pajo

63.  Argo Parv

64.  Jane Pärismaa

65.  Lily Rebane

66.  Piret Rohusaar

67.  Katrin Rätsep

68.  Tiina Salus

69.  Teet Savi

70.  Indrek Schwede

71.  Rein Selg

72.  Anne Valliste

73.  Enna Vilt

74.  Signe Kulden

75.  Tiit Aava

76.  Merle Mets

77.  Heikki Parve

Rain Vainik

Klassijuhatajad: Lidia Tiits, Sulev Siider ja Leonhard Kukats

 

XLVIII lend 1981

1.    Toivo Alandi

2.     Jüri-Egil Belov

3.     Indrek Bertelov

4.     Priit Grepp

5.    Ervin Kabral

6.    Toomas Kaldasaun

7.    Andres Karjama

8.    Mari Karlson

9.    Mati Kiik

10.Katrin Kollo

11.Andrus Külvi

12.Hillar Laan

13.Marika Laiv

14.Virve Lehtma

15.Viive Liivorg

16.Katrin Lunts

17.Jaak Männil

18.Tiia Nuus

19.Katti Nuuter

20.Urmas Piirsoo

21.Iba Pärnoja

22.Terje Reintam

23.Sigrid Tae

24.Lea Tamm

25.Siiri Tamm

26.Signe Tapasia

27.Katrin Toets

28.Even Tudeberg

29.Olev Uustal

30.Andrus Vahter

31.Silja Vohli

32.Eda Võrk

33.Liivi Aaslaid

34.Raivo Ainela

35.Karin Erilaid

36.Hille Hein

37.Hillar Hortla

38.Ulvi Ivanova

39.Tarvo Jõeleht

40.Maris Kermet

41.Anne Lauk

42.Katrin Less

43.Viive Liivaste

44.Marika Lõhmuste

45.Eert Maido

46.Harri Matvei

47.Jaan Niinberg

48.Tarmo Pakkas

49.Jaana Peedo

50.Anneli Piigli

51.Ülle Piiskoppel

52.Ülle Pukk

53.Kaja Põld

54.Tiina Rannala

55.Tõnu Rikko

56.Siiri Sepp

57.Andres Simpson

58.Tõnis Sulu

59.Andres Süld

60.Toivo Tamm

61.Erik Veimer

62.Ülle Lilleoks

63.Kea Laurand

64.Pavo Zopp

Margus Ember

Klassijuhatajad: Lilian Tambek, Liivia Baumann


XLIX lend 1982

1.    Alo Asper

2.    Heigo-Aulemb Ensling

3.    Sven Jannes

4.    Reio Jõsalu

5.    Pille Kaljuste

6.    Riina Kaljuste

7.    Tiina Kartau

8.    Jaan Lahe

9.    Steve Lepp

10.Kaidi Lill

11.Marko Lutter

12.Pille Matsu

13.Heikki-Erich Merila

14.Anu Messimas

15.Anne Nelling

16.Urmo Pakkas

17.Reet Pank

18.Harri Pähkel

19.Meelis Pärnpuu

20.Õie Roodes

21.Anti Rüüt

22.Sten Simson

23.Reet Sullakatko

24.Reet Tamm

25.Anu Tamula

26.Mait Unt

27.Aune Veersalu

28.Epp Velbri

29.Merike Villand

30.Erika Vulp

31.Ene Õunapuu

32.Margus Keerd

33.Monika Anni

34.Ela Edela

35.Signe Haljaste

36.Kaja-Reet Heil

37.Urve Jamalainen

38.Riina Juhtver

39.Siiri Kaiste

40.Maive Kartau

41.Ülle Kelement

42.Epp Kenk

43.Maire Kipasto

44.Kai Kivima

45.Marge Kivimäe

46.Lea Krusel

47.Tiia Maidla

48.Ave Männiste

49.Anne Normet

50.Helbe Ojassaar

51.Ave Pappel

52.Kaija Parve

53.Tiina Reose

54.Elo Salve

55.Katrin Sepling

56.Toomas Simon

57.Pille Tali

58.Ülle Tolm

59.Marje Toomoja

60.Katrin Vain

61.Katrin Vettus

62.Maris Sarmulin

63.Anu Vingissaar

Anne Ütt

Klassijuhatajad: Valli Kerde ja Anne Metsis


L lend 1983

1.    Märt-Erlend Agu

2.    Merle Einlo

3.    Pekka Erelt

4.    Urmas Härma

5.    Kaido Kalm

6.    Angela Kask

7.    Toomas Kelder

8.    Mati Kröönström

9.    Lea Kurbel

10.Allar Känd

11.Tõnu Laur

12.Marion Loit

13.Marge Lõhmuste

14.Anne Matsina

15.Andres Mere

16.Andrus Mägi

17.Iren Mägi

18.Aini Pertel

19.Katri Puusta

20.Margit Randvee

21.Marge Sisask

22.Harri Sügis

23.Indrek Süld

24.Pille Šalamov

25.Jaanus Tali

26.Ülle Tammsaar

27.Toomas Telgma

28.Jaak Toomela

29.Anne Uluots

30.Reet Vahemets

31.Allan Vainola

32.Ene Valge

33.Tõnu Veepere

34.Marika Vinni

35.Epp Bombe

36.Ülle Halliste

37.Ivar Heinmaa

38.Indrek Jõenurm

39.Evi Keerd

40.Elo Kerem

41.Eha Kotkas

42.Alo Küllik

43.Viido Laane

44.Kristel Laanpere

45.Villem Loigom

46.Meelis Matsu

47.Thea Parktal

48.Merike Pibor

49.Kristel Mürisep

50.Ria Pärnoja

51.Riido Männaste

52.Pirje Rohtjärv

53.Maris Saarm

54.Mart Soo

55.Eve Vait

56.Piret Vest

57.Ene Vestung

58.Merli Viikberg

59.Tiit Voodla

60.Kalev Kaasik

Margus Pihlakas

Klassijuhatajad: Livia Mälk ja Liidia Tiits


LI lend 1984

1.    Eve Adamson

2.    Heli Allese

3.    Dina Imametdinov

4.    Annika Kalk

5.    Tiina Kalve

6.    Indrek Kase

7.    Are Kenapea

8.    Ene Kriis

9.    Siiri Lehtpuu

10.Merje Metsamäe

11.Eero Stein

12.Britt Rüüt

13.Ahti Õunapuu

14.Eneli Ärsis

15.Kristel Amiel

16.Jaanus Ruuven

17.Uku Velbri

18.Hendrik Sal-Saller

19.Marek Kuudre

20.Kalev Plink

21.Aivar Köök

22.Merike Niib

23.Sven Ohlau

24.Enel Oja

25.Janika Pirson

26.Merike Saar

27.Anneli Schilf

28.Karl Spiegel

29.Margit Alas

30.Airike Allandi

31.Valdur Kalme

32.Risto Kivi

33.Andrus-Jaak Krooni

34.Heiki Kruusalu

35.Peep Kuldkepp

36.Kaja Kuul

37.Toomas Külvi

38.Kaido Leesme

39.Vaike Leppoja

40.Edith Matsalu

41.Anu Metson

42.Kersti Pahker

43.Kadi Paimla

44.Meelis Peetersoo

45.Liivi Poom

46.Merle Poomann

47.Margus Punab

48.Evelin Rae

49.Pille-Riin Raska

50.Meelis-Rainar Reha

51.Leila Remlik

52.Indrek Reose

53.Margus Ristmets

54.Merle Rätsep

55.Riina Rätsep

56.Mart Siilivask

57.Sirje Sild

58.Susän Simsel

59.Katrin Tammekänd

60.Arpo Tammel

61.Lüüli Tuvike

62.Annely Uuetoa

Signe Voodla

Klassijuhatajad: Malle Kuningas ja Ilme Tilk

 

LII lend 1985

1.    Kristiina Palu

2.    Signe Aasmäe

3.    Maire Baumverk

4.    Katrin Belkina

5.    Peep Ehasalu

6.    Külli Hamm

7.    Heldine Huberg

8.    Koit Jõeleht

9.    Jannus Kalma

10.Kristiina Kask

11.Gunnar Kaur

12.Jaak Kink

13.Kätlin Koit

14.Kristel Kurvits

15.Madis Käbin

16.Pearu Lannes

17.Marit Lepp

18.Katreen Loit

19.Rait Mamers

20.Olav Miil

21.Aira Mustonen

22.Kai Poobus

23.Peeter Püvi

24.Ulvi Ree

25.Kaidi Rikko

26.Eva Rinne

27.Vahur Saarmann

28.Helen Sinivee

29.Jüri Zoova

30.Katrin Tammis

31.Jaan Tihkan

32.Piret Tobi

33.Anu Toomes

34.Margot Viikmaa

35.Erik Vorobjov

36.Kristiina Pesur

37.Virge Vingel

38.Urmo Aru

39.Airi Elb

40.Marge Ensling

41.Kaido Hanikat

42.Leidur Jaadla

43.Ülle Jamalainen

44.Kirke Jõgi

45.Neeme Kaarma

46.Andrus Kask

47.Serli Kattai

48.Margus Kivi

49.Indrek Koort

50.Katrin Kuningas

51.Antti Laanela

52.Janne Lell

53.Marika Lember

54.Kristiina Matsu

55.Toomas Nurmsalu

56.Priit Ojavool

57.Annely Pahman

58.Marit Pais

59.Erik Peinar

60.Kaia Peterson

61.Katrin Rembla

62.Angelica Resnis

63.Katrin Roolaht

64.Mait Ruubel

65.Kädi Sild

66.Aivar Strazdins

67.Merle Taim

68.Kaili Tamberg

69.Indrek Vaino

70.Janika Viirmaa

Urmas Välbe

Klassijuhatajad: Anne Metsis ja Kersti Ulmas


LIII lend 1986

1.    Maris Jesse

2.    Hels-Maarja Mikkal

3.    Kerti Laurand

4.    Aive Asper

5.    Imre Derjagin

6.    Erkki Erilaid

7.    Priit Kajari

8.    Armand Karjatse

9.    Veigo Kell

10.Mae Kivilo

11.Anneli Kokkov

12.Margit Laansalu

13.Kaisa Laur

14.Risto Luigela

15.Anu Maarand

16.Jane Maasalu

17.Marko Meriste

18.Olaf Mihelson

19.Vladlen Nossenko

20.Katrin Nurme

21.Ingrid Pärnasalu

22.Tõnis Riisalu

23.Toomas Ross

24.Ivika Seeblum

25.Arbo Seppel

26.Mai Sõlg

27.Aivar Toms

28.Margus Truus

29.Carmen Vau

30.Tõnu Viik

31.Elge Vosmi

32.Anu Lõun

33.Monika Pramann

34.Irja Sandberg

35.Ardi Aav

36.Liili Harik

37.Armo Hiie

38.Margit Indrikson

39.Peeter Kaljuste

40.Ülle Kookla

41.Anne Kull

42.Keiu Kuresaar

43.Argo Larm

44.Kaur Lohk

45.Sten Luiga

46.Margit Lõiv

47.Heli Mets

48.Herki Murd

49.Riina Neimann

50.Kadri Niin

51.Katrin Raukas

52.Ingrid Rava

53.Erik Roose

54.Riina Ruusmaa

55.Jaak Saks

56.Siivi Sillat

57.Kristel Sorgus

58.Ingrid Tikk

59.Sven-Erik Tomson

60.Andres Vain

Ülari Vare

Klassijuhatajad: Lilian Hansen ja Tia Mere

 

LIV lend 1987

1.    Andres Aruja

2.    Piret Grossthal

3.    Taimi Heinsoo

4.    Katri Jakobson

5.    Marika Jannovitz

6.    Silver Jõginõlv

7.    Väino Karmi

8.    Ergo Kaseorg

9.    Marko Kaupmees

10.Janno Kell

11.Katrin Koor

12.Väino Kärtner

13.Kaido Laanjärv

14.Moonika Martinson

15.Merike Meikar

16.Ädu Miilmets

17.Merike Murel

18.Endrik Mõistlik

19.Aivar Nurmela

20.Kaidi Paas

21.Riina Riik

22.Karmen Roasto

23.Marika Ruukholm

24.Ly Rähn

25.Jaan Sepp

26.Anu Soans

27.Sten Sooäär

28.Piret Tarvis

29.Eve Toms

30.Inkeri Vallner

31.Margus Vendelin

32.Kristina Kaun

33.Maarit Kivilo

34.Ilmar Aasmäe

35.Siiri Beekmann

36.Peter Ivanov

37.Margit Kaldaru

38.Uko Kikas

39.Rene Koženevski

40.Margus Laub

41.Kalle Liebert

42.Katrin Metsur

43.Tanel Nelling

44.Andres Niineväli

45.Hannes Niineväli

46.Terje Ott

47.Alar Peeba

48.Kairi Roolaht

49.Katrin Saulin

50.Egge Selberg

51.Merylin Tammsaar

52.Janika Tartu

53.Tuuli Telgma

54.Sirjeli Ugorenko

55.Riina Vei

56.Kadri Velbri

57.Alar Vettik

58.Ants Viirmaa

Kätlin Viljarand

Klassijuhatajad: Sirje Vaard ja Milvi Noorma


LV lend 1988

1.    Malle Aagver

2.    Merike Annov

3.    Külli Asmer

4.    Tiina Hellamaa

5.    Piret Janson

6.    Ann Jäätma

7.    Tiina Kaljuste

8.    Kadri Kangur

9.    Kalle Kruus

10.Kaili Kriisa

11.Klarika Kuusik

12.Mai-Reet Käspri

13.Lauri Leitrop

14.Kadri Linnas

15.Riina Lõiv

16.Urmas Maaring

17.Laila Meister

18.Marika Melter

19.Jakob Paali

20.Jaanus Palm

21.Krista Palu

22.Merike Pihelgas

23.Kiur Põld

24.Tiia Roosileht

25.Liina Ruuven

26.Veiko Saari

27.Annika Saue

28.Signe Semmel

29.Erik Simpson

30.Tiina Tiigi

31.Kristel Tirel

32.Urmi Vallner

33.Katri Võsu

34.Anu Aava

35.Lembe Haljasmäe

36.Erkke Härma

37.Erkki Härmson

38.Evelyn Kaasik

39.Urmas Kahar

40.Anti Kalk

41.Ene Kohv

42.Kaie Kullamaa

43.Pille Leesalu

44.Kaia Merelaid

45.Soile Meyer

46.Andres Mäe

47.Tanel Ojavere

48.Marika Pardla

49.Ave Peenar

50.Rene Peterson

51.Tiiu Rebane

52.Külliki Reismaa

53.Maris Salve

54.Kert Sooba

55.Raul Tammsaar

56.Inge Timoštšuk

57.Anti Truuts

58.Argo Tölp

59.Evelyn Vahe

60.Airi Varato

Kaie Vrager

Klassijuhatajad: Sulev Siider ja Lilian Hansen


LVI lend 1989

1.    Andres Aas

2.    Aet Alev

3.    Anu Art

4.    Piret Aru

5.    Marika Dorving

6.    Martti Eino

7.    Toomas Kaarelson

8.    Aare Kaarma

9.    Kristiina Kaljuste

10.Mart Kangur

11.Kristjan Kitvel

12.Margus Klaas

13.Juhan Kreem

14.Tarmo Kõrve

15.Marit Küla

16.Kairi Laanjärv

17.Anne Mere

18.Mart Mägi

19.Küllike Olesk

20.Sven-Olav Paavel

21.Liisi Parv

22.Erki Peinar

23.Kristiina Piin

24.Triinu Raigna

25.Peeter Raudsepp

26.Riho Rõngelep

27.Ott Rätsep

28.Indrek Sandberg

29.Sven Sinisalu

30.Pille Tillemann

31.Liis Vaik

32.Inga Viiraldt

33.Katrin Vingel

34.Indrek Aasmäe

35.Marika Gnatenko

36.Marek Jaansoo

37.Merike Lepp

38.Olev Luhtein

39.Heidi Luik

40.Raivo Murde

41.Anneli Männama

42.Evelin Mõttus

43.Henrik Norman

44.Eve Nõgu

45.Ingrid Nõlvak

46.Killu Pising

47.Margit Pumbo

48.Anu Põld

49.Armin Rudi

50.Sigrid Septer

51.Katrin Sookruus

52.Anneli Suurna

53.Katre Taimistu

54.Tarmo Tambik

55.Mari Tuuling

56.Rasmus Vain

57.Madis Üürike

58.Toomas Üürike

Heiki Peljo 

Klassijuhatajad: Inkeri Lepasaar ja Katrin Kalamees


LVII lend 1990

1.    Kadi Asmer

2.    Kristi Tammaru

3.    Silver Pramann

4.    Tiia Taim

5.    Juhan Ahvonen

6.    Silja Eino

7.    Ingrid Järv

8.    Urve Eslas

9.    Kea Kalmet

10.Imre Kaun

11.Tõnu Kutsar

12.Merike Kuuskme

13.Katrin Käevart

14.Maris Laht

15.Külli Liebert

16.Teet Must

17.Monika Mägi

18.Annika Mällo

19.Kersti Nappa

20.Heidi Palla

21.Andres Puustusmaa

22.Aide Raidmets

23.Silvar Siider

24.Triin Steinberg

25.Annemari Tedremaa

26.Killu Tomson

27.Andres Toome

28.Heldi Valgemäe

29.Kaija Valk

30.Aet Variksoo

31.Pille Vavilov

32.Riina Viik

33.Viida Viires

34.Meeli Vohli

35.Kairi Auväärt

36.Indrek Epner

37.Mare Joller

38.Kristjan Kaljumäe

39.Maire Koor

40.Krista Maldur

41.Imre Martinson

42.Ere Mägi

43.Katrin Nurk

44.Lauri Olli

45.Piret Ondre

46.Sigrid Peedu

47.Madis Piits

48.Reet Põder

49.Kalle Rassadkin

50.Sven Rätsnik

51.Marje Salumets

52.Gert Selge

53.Annely Selli

54.Liina Talisoo

55.Olari Tiide

56.Silja Urban

57.Merje Va

Eda Vene 

Klassijuhatajad: Mare Orma ja Lea Kajari


LVIII lend 1991

1.    Jaan Erelt

2.    Moonika Hiiemaa

3.    Kristel Hook

4.    Mart Jesse

5.    Argo Kihu

6.    Kadri Kangilaski

7.    Olev Kitvel

8.    Piret Klaan

9.    Anneli Käär

10.Ülle Laev

11.Pille Lukin

12.Heidi Maaring

13.Lauri Mällo

14.Ivika Neeme

15.Heidi Nõmmik

16.Andrea Pajupuu

17.Eveli Politur

18.Siiri Poolgas

19.Ann Rätsep

20.Johann Sulling

21.Reet Tamme

22.Kadri-Monika Tartu

23.Reet-lngrid Taul

24.Taisto Treumann

25.Merle Tõniste

26.Siiri Tõniste

27.Marek Unt

28.Andre Vare

29.Viire Veiserik

30.Kristi Heilman

31.Kärt Hinnok

32.Irja-Liisa Jõeveer

33.Tiia Kaarma

34.Alar Kajari

35.Tiina Karjahärm

36.Silja Kimmel

37.Kai Kipper

38.Maria-Helena Kivi

39.Jaagup Kreem

40.Kaido Kriisa

41.Kristiina Kruusmaa

42.Monika Kruusmägi

43.Piret Lahtmäe

44.Terje Leon

45.Diana Luha

46.Evelin Org

47.Priit Paju

48.Eve-Ly Pajur

49.Raul Paloots

50.Piret Pavelson

51.Indrek Peil

52.Monika Peremees

53.Kristel Pesur

54.Anne Pirn

55.Andrus Reiter

56.Erik Tambaur

57.Rene Teeäär

58.Ilmar Udam

59.Kristi Vahtramäe

60.Kristina Varikmaa

61.Priit Velleste

62.Liina Vihtla

63.Erti Viirmaa

64.Kai Vilt

Vahur Õunpuu

Klassijuhatajad: Maritsa Lens ja Sulev Siider


LIX lend 1992

1.    Kai Kaarelson

2.    Külli Karuks

3.    Robert Kriesenthal

4.    Ülle Kuuskme

5.    Helen Käit

6.    Signe Avaste

7.    Triin Blankin

8.    Kaspar Eeroja

9.    Valli Fels

10.Marion Hakk

11.Rene Haljasmäe

12.Kaire Heilman

13.Kairi Hook

14.Tiit Hõlpus

15.Karolin Kõrve

16.Krõõt Leps

17.Jana Metsis

18.Kaarel Murakas

19.Riina Mättas

20.Margit Oodes

21.Berit Pau

22.Priit Pramann

23.Erik Randoja

24.Priit Ruut

25.Tiina Samarüütel

26.Margit Salm

27.Piret Sarapuu

28.Peeter Tamm

29.Tiina Truus

30.Andres Uueni

31.Raulis Üksvärav

32.Mai Kartau

33.Reet Aus

34.Kersti Dobrjanski

35.Anneli Filipov

36.Eveli Filipov

37.Sven Kirsipuu

38.Kärt-Raganar Kits

39.Irmeli Kõrgema

40.Mart Käit

41.Hele Leppik

42.Aivar Mantsik

43.Marion Novikov

44.Ebe-Mall Palm

45.Timo Tirs

46.Liisa Tomasberg

47.Aile Toopalu

48.Mare Valtin

49.Nele Ülesoo

50.Raido Arras

51.James Herne

52.Ave Jõgisu

53.Dagmar Kase

54.Ülari Kriis

55.Risto Külaots

56.Riina Liiv

57.Eve Linask

58.Joel Linask

59.Meelis Lipping

60.Marten Loopere

61.Risto Muldme

62.Monica Mägi

63.Aarne Pärnasalu

64.Kristo Ristikivi

65.Indrk Ronk

66.Marek Ruud

67.Tanel Saue

68.Rivo Sisas

69.Marko Tammsaar

70.Monika Terasmaa

71.Eero Treumann

72.Urvo Ugandi

Erko Õunapuu

Klassijuhatajad: Hille-Mai Kikas, Katrin Kalamees ja Ramil Nisamedtinov


LX lend 1993

1.    Marge Holm

2.    Eveliis Pebre

3.    Reet Reispass

4.    Ingrid Sibul

5.    Airiin Õim

6.    Oliver Herne

7.    Elisabeth Ivask

8.    Stina Karits

9.    Leho Kuusk

10.Heidy Lant

11.Kristjan Laes

12.Meelis Lee

13.Helen Lilleberg

14.Mari Living

15.Cadrin Lokotar

16.Ruta Nõmmela

17.Sille Ojapõld

18.Maarja Oruvee

19.Pana-Liisa Pärn

20.Liina Seestrandt

21.Kätlin Sitsi

22.Lea Sepping

23.Mari-Liis Steinberg

24.Kristjan Žagel

25.Sigrid Tammiste

26.Kristjan Vaarman

27.Hedvi Valgemäe

28.Alo Vares

29.Helen Ronimois

30.Elen-Ethel Amiel

31.Kadri Ernesaks

32.Tarmo Hints

33.Anneli Jaagus

34.Nele Kallus

35.Kristi Kingo

36.Piret Kuldkepp

37.Tauno Kund

38.Airin Kuuskman

39.Merje Meisalu

40.Riita-Ilona Märka

41.Kristiina Naaber

42.Elo Perling

43.Kristin Raup

44.Tiiu-Liisa Rummo

45.Kertu Pöör

46.Kristi Saar

47. Imre Sarap

48.Anne Sepp

49.Riin Simo

50.Anne Toomsalu

51.Triin Tüvi

52.Triin Vompa

53.Lilia Üksvärav

54.Tiit Joosti

55.Marko Kaldre

56.Kaire Kaljurand

57.Erkki Kask

58.Kristiina Kindel

59.Tarmo Kople

60.Maris Murumets

61.Ülar-Johannes Palm

62.Jukk Pavelson

63.Raul Pilv

64.Reeda Rozalka

65.Henn Ruukel

66.Sigrid Sumberg

67.Risto Talvar

68.Sander Toome

69.Lembe Varjend

70.Riina Vibo

Meelis Voitk

Klassijuhataja: Peeter Luka, Alda Raidmaa ja Andres Falk

LXI lend 1994

1.    Annika Aguraiuja

2.    Siiri Akšintsev

3.    Tuuli Arvi

4.    Olavi Ergma

5.    Danel Lehtoja

6.    Allan Lääne

7.    Tõnis Maarand

8.    Tuuli Meringo

9.    Marju Märtson

10.Rita Neljand

11.Peeter Nooni

12.Merje Nõmmik

13.Andrus Pirn

14.Enely Prei

15.Piret Pähn

16.Carita Rammus

17.Külli Rebane

18.Kristel Reek

19.Debby Roi

20.Kristiina Silla

21.Peeter Sillakivi

22.Andreas Tammik

23.Teele Tiks

24.Mai-Liis Toome

25.Tarmo Tääkre

26.Eve-Mai Valdna

27.Demis Voll

28.Ege Ello

29.Sven Enno

30.Evelin Gromov

31.Pille Kallas

32.Helena Karma

33.Eva Keridan

34.Tarvo Kingsepp

35.Karin Kruus

36.Marika Kulmar

37.Kristiina Kumm

38.Marko Levo

39.Liina Lill

40.Kirke Merigan

41.Magnus Mõttus

42.Kaie Nurk

43.Helen Palgi

44.Ingrid Pillart

45.Kaia Pääsuke

46.Regina Rebane

47.Janne Roosnupp

48.Klaus Rosenberg

49.Astrea Simulman

50.Silja Truus

51.Tanel Udal

52.Priit Aun

53.Liina Jõgisu

54.Tõnis Kerner

55.Toomas Meister

56.Sulev Lipp

57.Indrek Orav

58.Karmen Paas

59.Kerdi Pesur

60.Andres Pillart

61.Piret Pärnamäe

62.Kristina Remmel

63.Birgit Ummer

Klassijuhatajad: Katrin Kalamees, Heli Jugasaar ja Maritsa Lens

 

LXII lend 1995

1.    Kristel Allikajaka

2.    Katrin Alliksaar

3.    Tiina Ebber

4.    Kristina Jänese

5.    Iris Järv

6.    Martin Kasesalu

7.    Külli Klaan

8.    Monika Kleitsmann

9.    Merle Kliss

10.Merlin Laansoo

11.Merilin Lääne

12.Lia Mürk

13.Pille Nooni

14.Kristina Pardla

15.Vahur Parve

16.Riin Raudsepp

17.Kaire Reispass

18.Liis Ristal

19.Tiiu Roosma

20.Kersti Ruut

21.Catlyn Saarna

22.Margit Stamberg

23.Veronika Steinberg

24.Tiina Tamm

25.Indrek Tammeleht

26.Jüri Taveter

27.Liis Tippel

28.Kristiina Tubalkain

29.Terje Ugandi

30.Liina Valner

31.Maarit Vender

32.Urmas Antov

33.Ann Kell

34.Kristiina Kimmer

35.Kaupo Kruusiauk

36.Ivo Linask

37.Rene Lodi

38.Erki Niitlaan

39.Janek Paju

40.Imre Pauklin

41.Peeter-Jass Pikk

42.Rain Pool

43.Kristin Reino

44.Lauri Sild

45.Kristjan Soodla

46.Marili Tammaru

47.Kairi Tammoja

48.Ander Tenno

49.Erik Uueni

50.Raul Uuring

Siim Vatalin

Klassijuhatajad: Anu Sotter ja Elle Penart

 

LXIII lend 1996

1.    Elina Aguraiuja

2.    Ave Hein

3.    Kristel Hunt

4.    Kristin Kalamees

5.    Jako Klaas

6.    Kristel Kriesenthal

7.    Hedvig Kõrgemaa

8.    Laivi Laidroo

9.    Triin Lauri

10.Kirkke Lehe

11.Alar Lillik

12.Tanel Lint

13.Raili Luikmel

14.Kristiine Masso

15.Ena Olema

16.Maire Prihodko

17.Aive Põdra

18.Katrin Pärn

19.Indrek Riigor

20.Reilika Rootsma

21.Viktoria Sults

22.Kadri Taim

23.Triin Timmermann

24.Evelyn Tohvri

25.Tuuli Tromp

26.Liis Valma

27.Maret Valner

28.Marek Vellend

29.Liina Üksti

30.Silver Alamaa

31.Kerli Aru

32.Terje Ers

33.Margus Juss

34.Jan Jõgis

35.Kristiina Kaasik

36.Elton Kazantsev

37.Kristiina Keba

38.Allan Lamberg

39.Kaarel Liias

40.Kristi Luuken

41.Martin Minhof

42.Margus Männik

43.Rain Ojastu

44.Olavi Ollo

45.Vahur Peenoja

46.Armo Pinding

47.Ly Plink

48.Henry Post

49.Eve-Kadi Prisk

50.Margus Pärnsalu

51.Jüri Ratas

52.Toomas Serman

53.Mart Tammoja

54.Kristel Vain

55.Kätlyn Embla

56.Jaanus Jõgis

57.Hannes Kink

58.Maria Kliss

59.Kaie Kotov

60.Pebre Kuudre

61.Kristo Kuusekänd

62.Kristel Liiver

63.Laura Lind

64.Ursula Mesikäpp

65.Liisi Murula

66.Mart Nuut

67.Kairi Orro

68.Kristiina Parnaul

69.Swen Peterson

70.Harry Pommer

71.Merle Raag

72.Kaido Reinik

73.Margus Tammsaar

74.Markus Teeäär

75.Anita Tiri

76.Janno Toomsalu

77.Tarmo Ulla

Klassijuhatajad: Maritsa Lens, Raimund Pundi ja Andres Falk

 

LXIV lend 1997

1.    Karmen Gutmann

2.    Toomas Irv

3.    Alo Jürgenstein

4.    Andreas Kraas

5.    Karin Lambing

6.    Erki Lepp

7.    Kristi Maajärv

8.    Nele Maipuu

9.    Evely Mett

10.Ott Männiste

11.Martti Nuudi

12.Katrin Ojasalu

13.Pille Preegel

14.Ave Põldmets

15.Rainer Rannala

16.Janno Reimann

17.Ulrich Reimets

18.Ave Riik

19.Reet Rohila

20.Pille Tiik

21.Inga Tkatšuk

22.Mihkel Vaidlo

23.Bertha Vilms

24.Anre Vooremaa

25.Sigrid Õlijas

26.Birgit Esko

27.Villu Huimerind

28.Margus Jänese

29.Risto Kaasik

30.Raul Kala

31.Birgit Kasak

32.Kirke Kasvandik

33.Kadri Kell

34.Hannes Kumari

35.Mihkel Kõrgmaa

36.Margit Lahevee

37.Mihkel Laks

38.Mihkel Merilain

39.Maile Mölder

40.Tarvi Olli

41.Liina Org

42.Kristjan Pagel

43.Hannes Rosin

44.Martin Ruud

45.Sigrid Sinisalu

46.Urnas Soodla

47.Sven Sõrmus

48.Liis Tamm

49.Markus Vardja

50.Siim Vips

51.Helen Üits

52.Anneli Alemaa

53.Ott Arumäe

54.Evelin Joosti

55.Kristjan Kabin

56.Kelly Kalev

57.Hedit Kalmiste

58.Taavi Kask

59.Tõnis Kipper

60.Kätlin Kivirand

61.Filipp Kungur

62.Helen Kütt

63.Sten Mandelkorn

64.Imre Maripuu

65.Marko Meisalu

66.Ingmar Melioranski

67.Birgit Millert

68.Paul Oja

69.Kalevi Ollo

70.Marko Opmann

71.Silver Palu

72.Kadri Raidmaa

73.Raimo Riisenberg

74.Algo Teetamm

75.Tarmo Tõntson

76.Margit Uusma

77.Liina Vask

Merilin Vender

Klassijuhatajad: Anu Luks, Heiti Aarna ja Maia Ruubel

 

LXV lend 1998

1.    Evelyn Andruškevitšus

2.    Leena Družinina

3.    Liis Ellert

4.    Eve Helemäe

5.    Kaarel Kalamees

6.    Kristel Kees

7.    Marion Kees

8.    Tarmo Kilp

9.    Merit Kraubner

10.Gerly Laur

11.Hedi Leomar

12.Urmas Lillik

13.Margus Lints

14.Kristi Malm

15.Kristin Masso

16.Evelyn Mikomägi

17.Mario Narbekov

18.Mai Ohtla

19.Evelin Olup

20.Andreas Ots

21.Liisa Piisel

22.Elin Priks

23.Aivar Pukk

24.Maarja Puusta

25.Estelle Raitmaa

26.Madis Reimann

27.Martin Saar

28.Piret Saartee

29.Tiit Soe

30.Liivika Suur

31.Elena Tamm

32.Annika Vahersalu

33.Nalle Vatsk

34.Raigo End

35.Leili Fiks

36.Markus Jalakas

37.Heli Jõemaa

38.Toomas Kaares

39.Risto Kann

40.Jaanika Kauts

41.Reet Kell

42.Siim Kirsipuu

43.Margus Kukkur

44.Eva Liivak

45.Terje Lindau

46.Kaire Matson

47.Cris-Eric Orgmets

48.Ingrid Pihela

49.Elo Piksarv

50.Raimo Pinding

51.Kadri Pirn

52.Veiko Pormeister

53.Marek Rist

54.Toivo Sild

55.Peeter Stamberg

56.Raul Taremaa

57.Raavo Toomela

58.Kät Treial

59.Erik Vaasa

60.Evelin Valter

61.Kait Väljaots

62.Olavi Üits

Klassijuhatajad: Anu Sotter ja Elle Penart

 

LXVI lend 1999

1.   Argo Almann

2.   Merilin Beilmann

3.   Janika Ebrus

4.   Kristiina Fried

5.   Annika Ikkonen

6.   Anti Jürgenstein

7.   Terje Kaldur

8.   Maris Kaskevitš

9.   Katrin Kaun

10. Kristi Kraag

11. Monika Kärk

12. Krista Käärik

13. Helen Laater

14. Katrin Lahevee

15. Martin Lints

16. Andreas Nestor

17. Hanni Niidas

18. Moonika Oras

19. Erkki Penart

20. Katrin Pillart

21. Kadri Rajala

22. Aldar Reinberk

23. Ken-Kristjan Ruut

24. Kristiina Sark

25. Helen Schmidt

26. Sirli Sepper

27. Aet Soe

28. Marjam Tamm

29. Indrek Valm

30. Virge Veeverson

31. Romet Virkus

32. Helina Andruškevitšus

33. Anu Sõrmus

34. Erik Hoffart

35. Irma Kaljulaid

36. Kristjan Kiisk

37. Emilia Kivimäe

38. Kalle Kotkas

39. Rasmus Kuhlberg

40. Merilin Laidroo

41. Uku Levald

42. Piret Liivand

43. Mirja Meister

44. Märt Metsallik

45. Rait Minumets

46. Maarja Parve

47. Mikk Putk

48. Mikk Põldemaa

49. Peeter Reiss

50. Elina Rets

51. Kristi Ruus

52. Kadri Silla

53. Marit Soilts

54. Alvar Tamm

55. Andry Tamm

56. Kristjan Tammik

57. Kristjan Tepner

58. Kristo Tohver

59. Kristiina Toomei

60. Gary Urb

61. Margit Uusmaa

Mari-Liis Valdmann

Klassijuhatajad: Tiiu Pärn ja Karin Klemmer

 

LXVII lend 2000

1.      Jette Aus

2.      Elisabeth Eisen

3.      Heli Fiks

4.      Kerly Kelement

5.      Rita Kernumees

6.      Kadri Kirštein

7.      Pirjo Kongo

8.      Holger Koot

9.      Rita Kravtsev

10.  Agnes Kulmar

11.  Kadri Käärma

12.  Helen Lambing

13.  Piia Lepp

14.  Kadri Liho

15.  Kai Liivak

16.  Marily Murd

17.  Kaarel Narro

18.  Silja Narusk

19.  Mariana Ots

20.  Gerle Puusepp

21.  Reigo Rosenthal

22.  Kaari Salu

23.  Britt Samoson

24.  Jarkko Saulep

25.  Rait Tammik

26.  Kristel Tarlap

27.  Kristiina Tõnissoo

28.  Aron Urb

29.  Merlin Vaarmets

30.  Helena Vaidla

31.  Maria Valma

32.  Anu Vann

33.  Siret Bachmann

34.  Priit Habilainen

35.  Triin-Liis Härma

36.  Jaanus-Janek Juss

37.  Raili Jõgioja

38.  Kristiina Jürgens

39.  Kristina Kala

40.  Anne Kaljas

41.  Hannes Kasemaa

42.  Villu Kikas

43.  Virve Lans

44.  Liisa Lehtmäe

45.  Mari-Helen Liivamägi

46.  Ragnar Lindepuu

47.  Villu Mets

48.  Rene Mikomägi

49.  Maido Mölder

50.  Kristi Parve

51.  Heli Rennik

52.  Priit Sagar

53.  Reino Selde

54.  Ain Tepp

55.  Elo Treial

56.  Mart Ungerson

57.  Sven-Erik Valdmann

58.  Tiina Varjend

59.  Helina Voogne

60.  Kristo Vrager

61.  Ingrid Vuks

62.  Mart Väljaots

Klassijuhatajad: Anu Sepp ja Anne Metsis

 

LXVIII lend 2001

  1. Mari Aarik
  2. Marleen Armei
  3. Mall Hadje
  4. Ave Iskül
  5. Piret Jõgis
  6. Piret Kirštein
  7. Greta-Maria Klaasmaa
  8. Margit Koolme
  9. Clyde Lens
  10. Johanna Lill
  11. Hanna-Greta Lina
  12. Marion Mägi
  13. Kätlin Nellis
  14. Janely Niit
  15. Linda Pakkas
  16. Virko Pirrus
  17. Andres Polver
  18. Ingrid Põldoja
  19. Ross-Erik Reikop
  20. Marilin Reins
  21. Merle Roosioja
  22. Eike Saartee
  23. Kalle Sepp
  24. Ita Urban
  25. Ave-Liis Uuspõld
  26. Kerli Varik
  27. Ede Viise
  28. Marina Aboltõn
  29. Janno Antsmäe
  30. Tatjana Balandina
  31. Jane Edovald
  32. Helen Haasma
  33. Helen Juksar
  34. Külli Kaldamäe
  35. Merlis Kaskevitš
  36. Jüri Kivimäe
  37. Jevgeni Krõštaljov
  38. Raivo Külaots
  39. Ene-Ly Laas
  40. Linda-Ly Lomp
  41. Katri Lätte
  42. Sander Muhu
  43. Helen Männisalu
  44. Madis Ostra
  45. Alar Pauklin
  46. Priit Põld
  47. Brita Sale
  48. Ronny Selg
  49. Karin Tammer
  50. Triinu Tehvre
  51. Karolin Trunov
  52. Hanna Uustal
  53. Mirjam Veersoo

Mart Vips

Klassijuhatajad: Katrin Kalamees ja Elle Penart

 

LXIX lend 2002

  1. Haldi Allas
  2. Kersti Arumetsa
  3. Maria Arusoo
  4. Siim Helvik
  5. Kadri Just
  6. Marit Kala
  7. Madis Kats
  8. Katri Kikas
  9. Evelin Kohtla
  10. Joonas Kulli
  11. Kristjan Kämbre
  12. Viire Laas
  13. Heidi Lepplaan
  14. Kadri Murumägi
  15. Kristel Männiste
  16. Siim Palu
  17. Igor Pihela
  18. Mihkel Pillak
  19. Õnne Pillak
  20. Kairi Püss
  21. Kristi Riepulk
  22. Caspar Saar
  23. Kadi-Liis Säre
  24. Kerli Tammsalu
  25. Arno Taremäe
  26. Meelis Uudmäe
  27. Aire Veskioja
  28. Tõnn Arro
  29. Ainar Assuküll
  30. Mattias Eisen
  31. Anna Haasma
  32. Monika Koks
  33. Helen Kompus
  34. Oliver Kruus
  35. Rene Kubonin
  36. Jaanus Kuuse
  37. Auli Lepp
  38. Maik Lint
  39. Mikk Maiste
  40. Kristin Mark
  41. Kadi Mets
  42. Mario Märtsin
  43. Else Niidas
  44. Krõõt Ollin
  45. Kristiina Puuste
  46. Siim Põder
  47. Mart Rae
  48. Katrin Selde
  49. Rimma Soboleva
  50. Martin Traks
  51. Vladimir Ustinov
  52. Ragnar Vallner
  53. Birgit Varblane
  54. Nele Vatsk
  55. Taavi Võsumaa
  56. Siim Õispalu

Klassijuhatajad: Tiiu Pärn ja Sulev Siider

 

LXX lend 2003

  1. Marleen Aigro
  2. Helena Erm
  3. Liisi Heina
  4. Mari-Liis Helvik
  5. Ruth Jõgis
  6. Monika Jürgenson
  7. Jane Kivistik
  8. Monica-Linde Klemet
  9. Tanel Lambing
  10. Jane Lauren
  11. Liisi Lill
  12. Eeva Lillemägi
  13. Piret Maiberg
  14. Liina Mikson
  15. Villu Muhel
  16. Irina Ojamets (2011)
  17. Jelena Ojamets (2005)
  18. Kristin Parika
  19. Marlen Peeba
  20. Aap Piho
  21. Berit Poldre
  22. Liine Reinmaa
  23. Alari Remmelg
  24. Pille-Riin Rootsma
  25. Jane Rõuk
  26. Harold Saar
  27. Liina Stranberg
  28. Madis Surva
  29. Silja Tammeorg
  30. Tiina Tikva
  31. Ursula Tähepõld
  32. Kaisa Viljarand
  33. Triin Äärismaa
  34. Kristjan Aaremaa
  35. Jarmo Antsmäe
  36. Alo Arro
  37. Hanna-Stiina Heinmets
  38. Siiri Kaasik
  39. Jaanus Kann
  40. Reelika Lukas
  41. Jaanus Mehikas
  42. Harry Nuudi
  43. Andra Ots
  44. Siim Paabo
  45. Jaanika Palu
  46. Hardi Piisel
  47. Anne Siitan
  48. Kristi Tubli
  49. Janno Tults
  50. Maikel Vaidla
  51. Erko Veltson
  52. Alar Assuküll
  53. Risto Eerma
  54. Sulev-Mati Eesmaa
  55. Jaana Jõgis
  56. Katrina Kivimäe
  57. Lauri Lodjak
  58. Rasmus Miller
  59. Tõnu Narro
  60. Kristjan Raag
  61. Enar Reilent
  62. Kaspar Reili
  63. Erki Ruben
  64. Märt Saum
  65. Kadri Sepp
  66. Robert Talalaev
  67. Eva Talve
  68. Laura Tamm
  69. Märten-Anhtuan Tran-Tõnissoo
  70. Marju-Triin Tõnurist
  71. Mart Uusmaa
  72. Tanel Visnapuu
  73. Sirli Välba

Klassijuhatajad: Katrin Kalamees, Maritsa Lens, Raimund Pundi

 

LXXI lend 2004

  1. Vivika Ader
  2. Marju Alla
  3. Mariliis Allik
  4. Marko Altoja (2005)
  5. Kristjan Erm
  6. Maarja Ind
  7. Ivar Kaigu
  8. Patrik Kupenko
  9. Anu Lauren
  10. Eva Liho
  11. Liisi Liiver
  12. Liisa Mänd
  13. Kati Niin
  14. Rene Pillesson
  15. Irina Prigodina
  16. Marge Rannamaa
  17. May-Britt Raudberg
  18. Triin Roosman
  19. Priit Sander
  20. Etery Soans
  21. Maria Životova
  22. Jaanus Teekel
  23. Mairo Tori
  24. Raina Vaarmaa
  25. Ruth Vester
  26. Kaidi Virroja
  27. Helemai Voogne
  28. Liis Aluve
  29. Jasper Jõgis
  30. Kadri Järv
  31. Jorma Kaldasaun
  32. Triin Kaldur
  33. Liisi Karlep
  34. Martti Koplimaa
  35. Kristjan Kruus
  36. Mikk Kündre
  37. Siim Kündre
  38. Allan Laal
  39. Henri Lend
  40. Liisa Lomp
  41. Jaanus Luhaäär
  42. Erko Matikainen
  43. Eeva-Liisa Mustkivi
  44. Neeme Neemlaid
  45. Marko Rannamaa
  46. Berit-Bärbel Rebane
  47. Epp Rohtla
  48. Jaak Roosa
  49. Gunnar Salum
  50. Tiina Saluvee
  51. Irina Skoblikova
  52. Anni Tamm
  53. Marko Tandre
  54. Piret Tõnurist
  55. Indrek Ustinov
  56. Jaana Uustalu
  57. Siim Vahtre
  58. Martin Veersoo

Klassijuhatajad: Tiia Tondi ja Elle Penart

 

LXXII lend 2005

  1. Helen Allikmäe
  2. Eike Berkland
  3. Peeter Jalasto
  4. Alari Jürisson
  5. Kadri Kaldur
  6. Kristjan Kamsol
  7. Robert Kase
  8. Raul Kuusalu
  9. Keiu Külm
  10. Kaia Lambing
  11. Markus Lattikas
  12. Kätlin Lepp
  13. Heiko Lind
  14. Heili Lind
  15. Moon Meier
  16. Rasmus Mikfelt
  17. Ingmar Niklus
  18. Keili Ojaste
  19. Kristel Ots
  20. Riin Paabo
  21. Taago Piisang
  22. Livia Pošlin
  23. Kätlin Randma
  24. Karin Rickberg
  25. Jürgen Rätsep
  26. Maria Saar
  27. Joosep Sildre
  28. Sandra Tammekivi
  29. Ly Vaho
  30. Hannela Viigi
  31. Marsille Volmer
  32. Kristina Ärmand
  33. Maria Aas
  34. Johannes Haravee
  35. Kristjan Hiisjärv
  36. Jarmo Jõgis
  37. Maris Kass
  38. Lenart Kivistik
  39. Kristo Kraanat
  40. Maria Kuresaar
  41. Anu Lember
  42. Maritta Metslaid
  43. Merilin Moora
  44. Halliki Mullari
  45. Madis Paju
  46. Ave Pallase
  47. Ville Paltsep
  48. Diana Pruks
  49. Marit Rae
  50. Siim Rebane
  51. Teele Reivik
  52. Elke Roosileht
  53. Ott Vainomaa
  54. Niina Vaiser
  55. Renate Valdna

Klassijuhatajad: Tiiu Pärn ja Karin Klemmer

 

LXXIII lend 2006

  1. Kristel Aus
  2. Ester Eggert
  3. Madis Greim
  4. Matis Jürgenson
  5. Silja Kaigu
  6. Marek Kalda
  7. Otto Kalde
  8. Kadri-Liis Kaldre
  9. Katre Kees
  10. Lemme Kustavus
  11. Mari Kustavus
  12. Krislin Kämärä
  13. Kadri Käosaar
  14. Eva Ligi
  15. Triin Lilleberg
  16. Katrin Makko
  17. Reelika Muraško
  18. Ann Muutra
  19. Andry Purk
  20. Greete Salumägi
  21. Agnes Savik
  22. Sten Suvemaa
  23. Kädi Tomingas
  24. Nadežda Umda
  25. Triin Valvas
  26. Anu Volmer
  27. Rainer Aus
  28. Marko Eek
  29. Kaia.Liisa Habicht
  30. Raido Hallop
  31. Maarja Heina
  32. Markus Hommuk
  33. Laura Juurikas
  34. Martin Karmin
  35. Chris Keres
  36. Merilin Klemmer
  37. Triin Kõrgmaa
  38. Kati Käbin
  39. Martin Lang
  40. Veiko Lodjak
  41. Ilja Maljutenko
  42. Sandra Morgen
  43. Helena Naarits
  44. Helen Nõu
  45. Kati Oolo
  46. Berit Orub
  47. Katrin Pabbo
  48. Siim Persidski
  49. Katre Pihelgas
  50. Tanel Prii
  51. Taavi Saluri
  52. Tanel Sarri
  53. Toomas Soha
  54. Toomas Titov
  55. Karl Toobal
  56. Merle Välba
  57. Mario Öeren

Klassijuhatajad: Tiiu Pärn ja Maritsa Lens

 

LXXIV lend 2007

  1. Ann Anton
  2. Ingrid Ehte
  3. Ebe Hallmägi
  4. Katrin Heldna
  5. Johanna-Iisebel Järvelill
  6. Anna Kern
  7. Ellen Kilgas
  8. Lore Kongo (2008)
  9. Kristiina Kotkas
  10. Ksenia ***
  11. Artur Kurissoo
  12. Alar Laikask
  13. Henri Liibert
  14. Heleri Luuga
  15. Marie-Katharine Maksim
  16. Aljona Melnikova
  17. Liina Männik
  18. Doris Pakker
  19. Sandra Palm
  20. Siim Pilv
  21. Egle Puusepp
  22. Maari Põim
  23. Katriin Raudvere
  24. Helena Ruudi
  25. Liina Saarm
  26. Teele Saarma
  27. Sirje Sildever
  28. Jaan Sudak
  29. German Tuisk
  30. Kersti Uibo
  31. Madli Vaidlo
  32. Jaak Vainomaa
  33. Simo Venstein
  34. Tiit Erm
  35. Fredy-Edwin Esse
  36. Ruth Fuchs
  37. Liisi Heinsalu
  38. Robin Juhkental
  39. Alan Kalda
  40. Kerli Kangur
  41. Getter Krutto
  42. Piret Laiverik
  43. Märt Lepik
  44. Taavi Liinak
  45. Marit Lodi
  46. Taavi Lõhmuste
  47. Henri Malts
  48. Mari-Liis Metsik
  49. Grete Minumets
  50. Maret Müür
  51. Fred Park
  52. Angela Pärn
  53. Valmar Raigo
  54. Paul Raud
  55. Martin Tamm
  56. Mihkel Tamm
  57. Margit Tepner
  58. Henry Terasväli
  59. Ken Valler
  60. Oliver Vihmann
  61. Asso Viiding
  62. Tarvo Viru
  63. Agnes Ärmpalu
  64. Anette Aav
  65. Toomas Haravee
  66. Kaspar Hein
  67. Joonas Kaljulaid
  68. Karin Kaup
  69. Mikk Kirštein
  70. Triin Kohv
  71. Mari Kukk
  72. Indrek Liiv
  73. Sander Lätt
  74. Märt Meiel
  75. Matis Merilain
  76. Siim Pajusaar
  77. Artjom Petrov
  78. Elen Pikknurm
  79. Mae Rae
  80. Siim Rast
  81. Marita Reiljan
  82. Toomas Retsold
  83. Silver Salupuu
  84. Krsitel Soodla
  85. Liina Sooäär
  86. Peeter Tubli
  87. Tarmo Unt
  88. Ott Urb
  89. Vallo Vackermann
  90. Toomas Vardja
  91. Kaire Vilippus

Piret Väisalu

Klassijuhatajad: Tiia Tondi, Indrek Riigor ja Heli Jugasaar

 

LXXV lend 2008

  1. Sten Aavel
  2. Birgit Aavik
  3. Arthur Esnar
  4. Signe Grabbi
  5. Liisa Green
  6. Kristel Haaboja
  7. Sten Heinloo (2009)
  8. Stella Iis
  9. Katre Karik
  10. Indrek Keeman
  11. Annika Koovit
  12. Kadri Küüt
  13. Kristiina Laar
  14. Triin Laiverik
  15. Triin Leet
  16. Heiki Luks
  17. Raili Lääts
  18. Kaupo Maidla
  19. Kersti Paasoja
  20. Ingrid Pakkas
  21. Liis-Beth Puhm
  22. Merlin Püss
  23. Eliis Pääsik
  24. Kaarel Rabakukk
  25. Ingrid Rabi
  26. Renno Rebane
  27. Karin Riisman
  28. Tuuli Roostfeldt
  29. Helen Sooäär
  30. Triin Suurkivi
  31. Heidi Säde
  32. Alise Udam
  33. Raili Vanaveski
  34. Kristiina Viil
  35. Marje Allikmets
  36. Johanna-Margaret Eisen
  37. Kadri Heina
  38. Elina Jõgeva
  39. Kristjan Jõgiste
  40. Kaisa Järvpõld
  41. Marit Kaalma
  42. Merilin Kaalma
  43. Cathy Kild
  44. Silver Klemmer
  45. Siim Kukk
  46. Martin Laanmets
  47. Chris-Eric Laur
  48. Mari-Liis Liinak
  49. Edeli Mardiste
  50. Oliver Matt
  51. Mihkel Männiste
  52. Joosep Noorväli
  53. Stina Parts
  54. Martin Pley
  55. Lauri Pukk
  56. Kaiser Pärnamets
  57. Joosep Püüa
  58. Heli Rand
  59. Rudolf Rohusaar
  60. Triin Rõuk
  61. Roald Talfeldt
  62. Silver Tamm
  63. Triin Treumann
  64. Erik Vesiloik
  65. Edda Viisileht
  66. Juuli Hiio
  67. Gert Holland
  68. Maarja Jagomägi
  69. Triinu Keedus
  70. Liis Kohv
  71. Henri Kuusk
  72. Madis Lett
  73. Egert Milder
  74. Marianne Negfeldt
  75. Mihkel Nõmmik
  76. Riiko-Andre Nüüd
  77. Kristiina Ojamäe
  78. Ergo Ottoson
  79. Anni Oviir
  80. Allar Puhm
  81. Jürgen Raag
  82. Karl Randrüüt
  83. Sille Roosimaa
  84. Sandra Salu
  85. Katrin Selginš
  86. Marek Tabur
  87. Piibe Tammemäe
  88. Matteus Udal
  89. Mikk Ustal
  90. Joan-Tähven Vene
  91. Rauno Viisma

Klassijuhatajad: Anu Sotter, Karin Klemmer ja Anne Metsis

 

LXXVI lend 2009

  1. Roland Ader
  2. Kaspar Jõgeva
  3. Evelin Kaur
  4. Kalev Kotkas
  5. Ingrid Lepik
  6. Marko Meus
  7. Madis Must
  8. Eliisa-Brigita Mõisamaa
  9. Anna-Liisa Männik
  10. Kristo Peetris
  11. Rene Pello
  12. Kaur Pääbo
  13. Gregor Raudvere
  14. Mirjam Reili
  15. Lauri Russak
  16. Janne Seli
  17. Krete Tali
  18. Anni Tedrema
  19. Tomas Tibbing
  20. Marie Trei
  21. Annely Uukkivi
  22. Mirjam Basikn
  23. Anu Eesmaa
  24. Eero Evisto
  25. Laura Evard
  26. Siiri Johanson
  27. Linnar Kala
  28. Kaili Kuusik
  29. Taavi Käosaar
  30. Kaie Luik
  31. Lauri Luukas
  32. Olari Malt
  33. Chris Männik
  34. Maris Möls
  35. Indrek Orunurm
  36. Rego Poopuu
  37. Triin Pukk
  38. Paula Rapp
  39. Kristel Reemets
  40. Merit Rickberg
  41. Grethel Rüütsalu
  42. Andra Seepter
  43. Tenno Viiding
  44. Mario Võõras
  45. Madli Aluve
  46. Karl Anton
  47. Aet Einberg
  48. Erko Ensling
  49. Kaidi Ilves
  50. Triin Jänes
  51. Maia-Lii Kangro
  52. Kertu Karik
  53. Erik Keedus
  54. Meelis Kivinurm
  55. Marten Maddisson
  56. Martin Molvõgin
  57. Martin Mõik
  58. Andres Mägi
  59. Norman Nikulus
  60. Toomas-Hendrik Parts
  61. Kristjan Pentus
  62. Jaan Prantsibel
  63. Kärt Raidmaa
  64. Uku Saarm
  65. Luise Savik
  66. Ekke-Taavi Sepper
  67. Vladimir Zabnin
  68. Veiko Vahtrik
  69. Joosep Vaikma
  70. Kristiina Veetõusme
  71. Tanel Hiob
  72. Pille-Riin Jaik
  73. Mark Joa
  74. Sven Kalda
  75. Jaanus Kase
  76. Siim Kingisepp
  77. Kristina Kull
  78. Hendrik Lepp
  79. Evelin Metsik
  80. Marko Männiste
  81. Kadri Raigo
  82. Egert Rank
  83. Martin Remmelg
  84. Kaisa Rosenberg
  85. Simmo Sirel
  86. Salme-Mai Lien Tran
  87. Robert Übner

Klassijuhatajad: Tiiu Pärn, Maritsa Lens, Maive Tammissaar, Heiti Aarna

 

LXXVII lend 2010

1.      Maia Boltovsky

2.      Liisa Härmson

3.      Jaanus Kalda

4.      Mari-Liis Kasemaa

5.      Iiris Kohv

6.      Risto Kotkas

7.      Berit Laansoo

8.      Gabriela Leopard

9.      Oskar Lill

10.  Mari Löper

11.  Liis Paas

12.  Siim Paat

13.  Gregori Palm

14.  Merylin Pill

15.  Maria Plink

16.  Kristi Prik

17.  Jacqueline Ringeveld

18.  Liisi Sakala

19.  Tata Samkharadz

20.  Grete Steinberg

21.  Stiina Suurkuusk

22.  Mari-Liis Tamm

23.  Joonas Tepp

24.  Merilin Vahersalu

25.  Hyrr Innokent Vainola

26.  Kadri Viil

27.  Ahto Aasmäe

28.  Kerly Arras

29.  Rebeka Gabor

30.  Annika Ganson

31.  Silver Kibuspuu

32.  Ott Kingisepp

33.  Katrin Kukk

34.  Karl-Krister Laiverik

35.  Jagget Lepski

36.  Martin Liivand

37.  Anna Lindpere

38.  Kristi Lodi

39.  Liisi Lunden

40.  Kadri Malve

41.  Ott Naar

42.  Helena Paju

43.  Edvard-Sander Põldmäe

44.  Sandra Rebane

45.  Hanna Reinol

46.  Sander Reitalu

47.  Grete Riive

48.  Sten Sarapuu

49.  Mihkel Selberg

50.  Teele Tasa

51.  KarolinVeinman

52.  Angelika Vihermets

53.  Joosep Viirand

54.  Epp Alas

55.  Mikk Arakas

56.  Johanna Aug

57.  Riho Hallop

58.  Triin Heinla

59.  Eduard Ivannikov

60.  Liisa Jaanus

61.  Anette Järvpõld

62.  Mikk Jüristo

63.  Mati Kase

64.  Kati-Liis Kensap

65.  Ingo Kikas

66.  Kent Klaaser

67.  Kairit Kulm

68.  Terje Kõrgmaa

69.  Joosep Lall

70.  Kersti Lang

71.  Mattis Lengi

72.  Johannes Lindvere

73.  Oliver Lõo

74.  Janno-Martin Mäeots

75.  Martin Möls

76.  Tarmo Niinas

77.  Reimo Oja

78.  Asko Oruste

79.  Eerik Paal

80.  Toomas Puks

81.  Joonas Püüa

82.  Kaspar Reindla

83.  Mark Saarts

84.  Sander Savi

85.  Uku Sikk

86.  Sander Sink

87.  Tanel Tamm

88.  Karl-Anders Tammes

89.  Raul Treier

90.  Tanel Tumanov

91.  Kerttu Urm

92.  Tõnis Ustal

93.  Sirje Viilu

94.  Mihkel Ansper

95.  Maarja Noorväli

Klassijuhatajad: Triin Leigri, Indrek Riigor, Tiia Tondi

 

LXXVIII lend 2011

1.      Helen Aavel

2.      Werner Allik

3.      Alfred Baskin

4.      Aleksandra Griffel

5.      Liis-Marii Hõbemets

6.      Karl Johanson

7.      Mattias Jürgens

8.      Harold Kaha

9.      Karolin Kalbus

10.  Erkki Keller

11.  Gerdi Klaas

12.  Mailiis Komissarov

13.  Kerttu Kuul

14.  Kaire Kõluvere