Tallinna Nõmme Gümnaasium

Kogukonnale avatud, hooliv, pikaajalisi traditsioone väärtustav, õppiv ja arenev kool

Nõmme koolivõrk muutub rikkamaks

1. septembril saab Nõmme linnaosa endale uue põhikooli -Hiiu Kooli ning Tallinna munitsipaalkoolide võrk esimese ainult gümnaasiumiharidust pakkuva kooli - Tallinna Nõmme Gümnaasiumi.


Hiiu Kool hakkab paiknema aadressil Raudtee 55 ning koolihoonet ootab ees põhjalik renoveerimine. Kokkulepete kohaselt saame renoveerimise ajaks jääda Nõmmele ning kasutada Tallinna Muusikakeskkooli endisi ruume Vabaduse pst 130.
Kooli ümberkorraldamine on juriidiliselt pikk ja keerukas protsess, mistõttu on ees mõned muutused, mida on juba praegu oluline rääkida. 1. märtsil algab Tallinna Haridusametis taotluste vastuvõtt 1.klassi astumiseks.

Miks tulla õppima Hiiu Kooli?
Tallinna arengustrateegia 2035 visiooni järgi on Tallinnas õnnelikud õppijad, sellest tulenevalt soovib Hiiu Kool olla avatud kogukonnakool, kus nii väike (õpilane) kui suur (õpetaja) tunneb ennast õnnestununa (õnnelikuna), kus iga õppija arendab endas välja parima ning kool pakub selleks innustavat ja toetavat õpikeskkonda.
Arvestades paikkonna eripära loome koostöös hooliva ja sõbraliku kogukonnaga keskkonna, kus:
- on õppimist toetav õppekorraldus ning targad ja empaatilised õpetajad;
- arvestame kõikide õpilaste õpivajadustega;
- oleme avatud kogukonnakeskus, kus pärastlõunane aeg on nii huvitegevuse kui ka täiskasvanute koolituste päralt, kus on võimalusi kogu perele;
- väärtustame rohelist mõtteviisi, tegutseme vastutustundega tuleviku ees, oleme osalised ringmajanduses.
- Oleme kool, mis innustab ja inspireerib aktiivselt liikuma kogu koolipäeva jooksul, kasutades ära paikkonna võimalusi.


Oodatud koostööni
Marika Pettai
Hiiu Kool
Direktor
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133

kantselei avatud

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Õppetöö toimub:
1. - 6. klass aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

7.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

ekool

http://www.elf.ee/  

edumus