Tallinna Nõmme Gümnaasium

Kogukonnale avatud, hooliv, pikaajalisi traditsioone väärtustav, õppiv ja arenev kool

Vajatakse tööle

Otsime füüsika õpetajat. Lähem info See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

Tallinna Nõmme Gümnaasium ootab 2019/2020. õppeaastast oma meeskonda põhikooliastme õppealajuhatajat. Kandidaadilt eeldame

* vastavust kvalifikatsiooninõuetele,

* selle puudumisel kohest valmisolekut kvalifikatsiooninõuete omandamiseks,

* väga head koostööoskust,

* kasuks tuleb projektitöö kogemus ja inglise keele oskus.

Omalt poolt pakume

 avatud ning paindlikku töökeskkonda,

 enesearendamise võimalusi ja toetavat meeskonda.

Konkursil osalemiseks palume esitada

 sooviavaldus ja motivatsioonikiri,

 elulookirjeldus, sh töö- või teenistuskäik,

 haridust tõendavad dokumendid,

 muud dokumendid, mida kandidaat peab oluliseks.

Dokumendid palume saata hiljemalt 09.08.2019 e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Täiendav info 55 33 597, direktor Riho Uulma või e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

 

Ootame oma meeskonda alates 2019/20. õppeaastast  logopeedi. Dokumendid palume saata hiljemalt 09.08.2019 e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. Täiendav info 55 33 597, direktor Riho Uulma või e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133

kantselei avatud

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Õppetöö toimub:
1. - 7. klass aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

8.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

ekool

http://www.elf.ee/