Tallinna Nõmme Gümnaasium

Kogukonnale avatud, hooliv, pikaajalisi traditsioone väärtustav, õppiv ja arenev kool

Koolimaja suletud vähemalt kaheks nädalaks alates 16. märtsist

Õppekorraldusest e-õppe ajal

Vabariigi valitsuse otsusega on koolimaja suletud esialgu kaheks nädalaks alates 16. märtsist.

Õpetajatel ja õpilastel koolimajja antud perioodil siseneda äärmisel vajadusel.

Kõik tunnid peavad olema sisestatud e-kooli vastavalt tunniplaanile märksõnaga E-ÕPE. Igal tunnil on sisu, mis peab olema konkreetselt kirjas ja lahti seletatud. Kodus tehtavad ülesanded märkida nii tunni sisu kui ka koduste ülesannete lahtrisse, et õpilastel oleks kergem jälgida.

Ametlikuks suhtluskanaliks on e-kool. Kogu info töökorralduste kohta, mis toimub teiste infokanalite või e-keskkondade kaudu, peab olema juhisena kirjas e-koolis (nt kokkulepitud Skype tund algusega kell 12.15; kohtume Google classroomis kell 11.05, tööde saatmine õpetaja e-posti jne).

Õppematerjali edastamiseks ja selgitamiseks ning õpitu kinnistamiseks leiab õpetaja koostöös õpilastega kõikidele osapooltele sobivaima lahenduse.

Selleks, et läbi viia tund e-keskkonda kasutades, peab eelnevalt õpetaja veenduma, et kõikidel õpilastel on võimalus kasutada arvutit ja internetiühendust. Kui mõnel õpilasel puuduvad antud võimalused ja õpetaja leiab, et just selliselt läbiviidud tund on õppematerjali edastamiseks või kontrollimiseks parim, siis sellele õpilasele valitud õppemeetodit mitte rakendada ja leida mingi muu lahendus

Esmaspäeval, 16.03 kirjutab 12. klass proovikirjandit, saades hommikul juhised e-kooli kaudu. Selleks päevaks teistes õppeainetes tööd mitte anda ja e-kooli märkida tunni sisuks proovikirjand. 

8. ja 11. klassidel anda võimalus esimesel nädalal tegeleda koostöös juhendajaga oma uurimis- või loovtööga. Teistel ainetel arvestada sellega ja koduseid töid anda alates 23. märtsist. Tunni sisuks e-koolis märkida uurimistöö või loovtöö koostamine. Kooli naastes esitada õpilastel oma juhendajale valmis töö mustand. Konkreetsed tööjuhised edastab õpilasele juhendav õpetaja läbi e-kooli.

Esimese kooliastme (1.-3. klass) puhul arvestada õpilaste iseseisvatöö oskuse võimekust  ja planeerida võimalikult vähe koduseid töid. Pigem anda õpilastele loovust vajavaid ülesandeid ja suunata lugema kohustuslikku kirjandust.

Tugispetsialistid on kättesaadavad ja nendega on võimalus olla otsekontaktis nii lapsevanemal kui lapsel. Kontaktid on kooli lehel kättesaadav.

Kõik  küsimused esitada klassijuhatajatele või õppealajuhatajatele

(7. - 12. klass - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 1. - 6. klass – See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.)

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133

kantselei avatud

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Õppetöö toimub:
1. - 6. klass aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

7.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

ekool

http://www.elf.ee/