Tallinna Nõmme Gümnaasium

Kogukonnale avatud, hooliv, pikaajalisi traditsioone väärtustav, õppiv ja arenev kool

Gümnaasiumiõpilased Naissaarel

12.–14. juunini käisid gümnaasiumiõpilased kooliaasta lõppu tähistamas Naissaarel. Kalasadamast väljunud reisilaev Monica transportis meid turvaliselt saarele. Kohale jõudes tuli välja ette broneeritud päike, mis saatis meid kogu reisi vältel. Meid saatis ka noor animatöör, kes meiega kolme päeva jooksul erinevaid põnevaid tegevusi läbi viis.

Toimus fotojaht ning kastiauto ekskursioon mööda Naissaart. Samuti ka aardejaht, mille käigus pooled eksisid metsas ära. Praeguseks on siiski kõik koju tagasi jõudnud. Telkimisalal olid võrkpalliplats, terrass kaminaga, vagunsaun, suuremat sorti rändrahnud ning liivarand asus 8 minutit jalutuskäigu kaugusel. Kõiki pakutavaid võimalusi me ka meelsasti kasutasime ning jäime väga rahule. 

Tore seltskond, ilus ilm, kadunud asjad, ägedad mängud ning palju muud köitsid meie südameid kogu reisi vältel. Saime eralduda nutimaailmast, elektroonikast ning kohustustest, mis meid igapäevaelus jälitavad. Selline väljasõit võimaldas organismil taaskäivituda ning tunda end värskemalt. Kõik jäid reisiga rahule. Sääsed ka.

Tekst: German Skuja, 10.R

Fotod: Rasmus Ink, 12.R

 

 

 

 

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133

kantselei avatud

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Õppetöö toimub:
1. - 7. klass aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

8.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

ekool

http://www.elf.ee/