Get Adobe Flash player

Viimased uudised

Rahvatantsuansambli “Koidupuna” ja 4b klassi tantsulaager koos jõulukontserdiga Alavere Rahvmajas 2. – 3. detsembril.

Laupäeva hommik algas väljasõiduga Hiiu koolimaja juurest. Esmalt külastasime Kilplaste küla teemaparki. Proovitud sai mitmemehesuuski, mis pakkus lõbu nii suurtele kui väikestele. Nõukojas õpetati meid mune korjama ja  kuidas oma elu lihtsamaks teha. Vajadusel sai seinalrippuvast kotist omale tarkust juurde võtta. Iga osaleja sai kaasa võtta omatehtud küünla või seebi. Edasi läks meie teekond Alavere koolimajja, mis sai üheks ööks meie koduks. Vastuvõtt oli meeldiv. Õhtul toimus ühistreening ning pidulik jõuluõhtusöömaaeg. Peagi saabus jõuluvana, kes kuulas ära iga lapse luuletused ja laulud. Saadud jõulukink rõõmustas kõiki. Laulu ja tantsu jätkus veel pikaks koosveedtud õhtuks. Järgmine päev algas maitsava pudru, võileiva ja joogiga. Kõik ruttasid peale sööki  Alavere Rahvamajja, Kontserdiproov algas kell 10.15 ja kestis 13.00 – ni. Pärast trenni ootas koolis maitsev lõunasöök, pärast mida suundusime tagasi Alavere Rahvamajja. Kell 14.15 algas I  peaproov. Tantsisime kava algusest lõpuni läbi. Selle pikkus oli ühtekokku 45  minutit. 15 minutit puhkust ja juba 15.15  algas II peaproov, seekord juba rahvarõivais. 16.00 – 16. 45 kohendasime riideid ja türukud punusid  patsid pähe ja meikid end, et esinemisel ilus välja näha. 16.45 kogunesime ja saime treenerilt veel viimased näpunäited esinemiseks. Saabusid pealtvaatajad. Kutsutud olid ka tantsijate vanemad. Kõik tantsud õnnestusid. Kõik olime rõõmsad. See rõõm kandus edasi ka vaatajatele. Kava lõppes suure ühistantsuga.

Kokkuvõtteks: tuhat tänu “Koidupunale”, kes andis meile võimaluse nendega koos aega veeta ja rikkaliku kogemuse edaspidisteks  esinemisteks. Ilusat jõuluaega!

 

Pilte toimunud üritusest saab näha siit

 

õp Krista Kruusimaa

 

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli üldine fax: 65 72 134

1. - 6. klass õpib aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

7.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

Ajaleht

TNG Sädemed

ekool

Liitumisjuhend

http://www.elf.ee/