Tallinna Nõmme Gümnaasium

Kogukonnale avatud, hooliv, pikaajalisi traditsioone väärtustav, õppiv ja arenev kool

Nõmme Gümnaasiumi HEV- koordineerija on Kita Järv.
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kabinet asub põhikooli majas (Raudtee 55) 1. korrusel, uksel on vastav silt.

Kooli hariduslike erivajadustega õpilaste õppe koordineerija (HEV-koordineerija) korraldab koostööd aineõpetajate, klassijuhatajate ning erinevate tugispetsialistide vahel. Ta nõustab klassijuhatajat, aineõpetajaid ja lapsevanemaid.


Toetab ja juhendab õpetajaid õpilasele sobiva tugimeetme (nt. väiksemate kohanduste tegemine õpikeskkonnas, õpilase individuaalse arengu jälgimise kaardi avamine, õpiabirühma töös osalemine, individuaalse õppekava ja käitumise tugikava rakendamine jms) leidmisel ning rakendamisel.


Ta juhendab, nõustab õpetajaid individuaalsete õppekavade koostamisel, arengukaartide täitmisel ning osaleb vastavate dokumentide vormistamisel.


HEV-koordineerija kaasab vajadusel ka spetsialiste majaväliselt ja koostöös spetsialistidega aitab ellu viia kohandusi õpilase õppeprotsessis. Ta koordineerib õpilase arengut toetavate meetmete rakendamist ning teeb koostöös õpetajate ja tugispetsialistidega kokkuvõtteid rakendatud meetmete tulemuslikkuse kohta, vajadusel teeb ettepanekuid muudatuste
tegemiseks.

Hea lapsevanem!
Esmane lapse arengu toetaja ja märkaja on lapse klassijuhataja. Seega julgustan pöörduma oma lapsega seotud küsimustes (nt õppetööga toimetulek, käitumise iseärasused jne) kõigepealt klassijuhataja poole. Võtke palun minuga ühendust, kui leiate, et oma lapse toetamise eesmärgil vajate siiski enam infot ja võimalusi mõne teema läbiarutamiseks, et üheskoos lapse jaoks parimaid lahendusi leida!

 

 Sa Tallinna Koolitervishoius hakkavad tööle vaimse tervise õed ja vajadusel on võimalus pöörduda muredega nende poole läbi kooliõe. Vaimse tervise õde täpsustab ja hindab terviseseisundit, nõustab ning vajadusel suunab edasi. 

 

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133

kantselei avatud

e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
 
Õppetöö toimub:
1. - 6. klass aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

7.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

ekool

http://www.elf.ee/  

edumus