Hoolekogu

 Hoolekogu esimees:

Robert Kalm - lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Hoolekogu liikmed:

 

Kristjan Tammik - lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Margit Aalberg - lastevanemate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kalev Tarma - vilistlaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Andero Vaarik - õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Joanna Marie Põldsam - õpetajate esindaja marie.poldsamSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Karin Klemmer - õpetajate esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Cindella Laksberg - õpilaste esindaja See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Lauri Paeveer - Nõmme Linnaosa Valitsuse esindaja, linnaosa vanem See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Hoolekogu kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  

 

Hoolekogu otsused

 

 

Laste ja kooliga seotud murede ja rõõmude jagamiseks on erinevaid viise:

- pöörduda klassijuhataja poole;

- igal klassil on määratud lastevanemate esindaja, kelle kaudu jõuab info hoolekoguni või teiste lastevanemateni;

- hoolekogus on lastevanemate esindajad, kes suudavad kooli juhtkonnale mure ja rõõmu edastada erapooletult ja delikaatselt;

- alati võib pöörduda ka otse hoolekogu üldmeili kaudu.