Get Adobe Flash player





Viimased uudised

Medalistid

Kuldmedal

 

1944/45

1.    Evi Hiielo

2.    Värdi Reiman

3.    Valdek Kulbach

4.    Evi Puskar

5.    Paul Kaasik

6.    Sylvia Hermlin

7.    Heino Kandur

 

1945/46

1.    Juhan Kahk

 

1946/47

1.    Valmen Hallop

 

1948/49

1.    Helju Leinvald

2.    Harri Espenberg

3.    Arvo Reial

4.    Tiit Soovik

5.    Kalju Kask

 

1949/50

1.    Raul Pakkas

 

1950/51

1.    Felix Virma

2.    Ines Süvalepp

 

1953/54

1.    Hilja Puusild

 

1954/55

1.    Helgi Kaljusaar

2.    Helgi Ilves

 

1955/56

1.    Jüri Samarüütel

1965/66

1.    Peet Kask

 

1966/67

1.    Jüri Vedru

 

1967/68

1.    Mare Metssoo

 

1976/77

1.    Urmas Jäätmaa

 

1977/78

1.    Katrin Saarva

 

1984/85

1.    Kristiina Palu

 

1985/86

1.    Maris Jesse

2.    Hels Maarja Mikkal

 

1991/92

1.    Risto Külaots

2.    Piret Sarapuu

 

1995/96

1.    Kristin Kalamees

2.    Viktoria Sults

 

1998/99

1.    Irma Kaljulaid

2.    Maarja Parve

 

1999/2000

1. Jette Aus

2. Merily Murd

3.    Ingrid Vuks

 

 

2000/01

1. Katri Lätte

 

2002/03

1.  Eva Talve

2.  Marju-Triin Tõnurist

 

2003/04

1.  Triin Kaldur

2.  Liisi Karlep

3.  Liisa Lomp

4.  Epp Rohtla

5.  Piret Tõnurist

6.  Jaana Uustalu

 

2004/05

1.  Moon Meier

2.  Niina Vaiser

 

2005/06

1. Katrin Pabbo

 

2006/07

1.  Maari Põim

 

2007/08

1.  Marje Allikmets

2.  Signe Grabbi

3.  Marit Kaalma

4.  Liis Kohv

5.  Annika Koovit

6.  Kadri Küüt

7.  Marianne Negfeldt

8.  Helen Sooäär

9.  Heidi Säde

 

2008/09

1.  Triin Pukk

2.  Aet Einberg

3.  Toomas-Hendrik Parts

4.  Kadri Raigo

5.  Salme-Mai Lien Tran

 

2009/10

1.  Katrin Kukk

2.  Helena Paju

 

2010/11

1.  Annika Kruus

2.  Liisa Rahu

3.  Erena Reilent

4.  Ketlin Tali

5.  Andres Sander Uibomäe

 

2011/12

1.  Marilyn Sipelgas

2.  Liisi Sepp

 

2012/13

1. Laura Liisa Mölder

2. Kelli Lepasaar

 

2013/14

1.    Katri Lotamõis

2.    Liset Rohi

3.    Veronica Rähesoo

 2014/15

1.Mändla Märten

 

2015/16

1.    Karl Lembit Laane

2.    Pilleriin Raudam

3.  Kelly Kullamaa

4.  Kadri-Kristel Palm-Peipmann

5.  Reeli-Mai Valge

 

 

 

Hõbemedal

 

1944/45

1.    Elli Süva

2.    Arvid Luts

3.    Liia Oengo

4.    Guido Targo

 

1945/46

1.    Lilian Kirepe

2.    Leiger Vanaselja

3.    Luule Põder

4.    Leili Kask

5.    Vidrik Kivilo

6.    Aino Pärismägi

7.    Virge Pärn

 

1946/47

1.    Erast Parmasto

 

1947/48

1.    Eva Puusild

 

1949/50

1.    Aime Reintam

 

1950/51

1.    Marju Mihkla

2.    Tiit Ulas

 

1951/52

1.    Ado-Hubert Soans

2.    Ene-Maria Usk

3.    Aleksander Mühle

4.    Ene Humal

5.    Ado Köstner

6.    Kaupo Elberg

7.    Helgi Püss

8.    Arnold Reitsakas

 

1954/55

1.    Maie Nuut

2.    Peedu Toomela

3.    Tiiu Kiiler

 

1955/56

1.    Ene Rebane

 

1958/59

1.    Henn-Leo Humal

 

1959/60

1.    Heljo Üksik

2.    Anne Linalaid

 

1961/62

1.    Els Lindvet

2.    Anne Toomela

3.    Harri Gustavson

4.    Evi Kattel

 

1963/64

1.    Peeter Tulviste

 

1964/65

1.    Ly Laidre

 

1965/66

1. Sirje Jaago

2. Kai Pobul

 

1966/67

1.    Kai Kuivjõgi

2.    Reet Remi

3.    Sirje Kronström

 

 

1967/68

1.    Urve Heiter

2.    Helle Talas

 

1985/86

1.    Monika Pramann

2.    Anu Lõun

3.    Irja Sandberg

4.    Kersti Laurand

 

1986/87

1.    Kristina Kaun

2.    Maarit Kivilo

 

1988/89

1.    Indrek Sandberg

 

1990/91

1.    Eve-Ly Pajur

2.    Anne Pirn

3.    Kai Vilt

 

1991/92

1.    Kai Kaarelson

2.    Mai Kartau

3.    Külli Karuks

4.    Helen Käit

5.    Ülle Kuuskme

6.    Robert Kriesenthal

 

1992/93

1.    Marge Holm

2.    Eveliis Pebre

3.    Reet Reispass

4.    Helen Ronimois

5.    Ingrid Sibul

6.    Airiin Õim

 

1993/94

1.    Danel Lehtoja

2.    Debby Roi

3.    Astrea Simulman

 

1994/95

1.    Katrin Alliksaar

2.    Kersti Ruut

3.    Catlyn Saarna

 

1995/96

1.    Kristiina Keba

2.    Kaie Kotov

3.    Laivi Laidroo

4.    Armo Pinding

 

1997/98

1.    Liis Ellert

2.    Eva Liivak

3.    Piret Saartee

 

1998/99

1.    Terje Kaldur

2.    Katrin Kaun

3.    Emilia Kivimäe

4.    Piret Liivand

5.    Elina Rets

6.    Kristiina Sark

7.    Kadri Silla

8.    Margit Uusmaa

 

2000/01

1.      Margit Koolme

2.      Hanna - Greta Lina

3.      Ingrid Põldoja

4.      Helen Juksar

5.      Merlis Kaskevitš

6.      Helen Männisalu

7.      Triinu Tehvre

 

2001/02

1.    Haldi Allas

2.    Kadri Murumägi

3.    Aire Veskioja

4.    Tõnn Arro

5.    Anna Haasma

6.    Katrin Selde

7.    Vladimir Ustinov

8.    Taavi Võsumaa

 

2002/03

1.    Monica-Linde Klemet

2.    Eeva Lillemägi

3.    Triin Äärismaa

4.    Alo Arro

5.    Kristi Tubli

6.    Jaana Jõgis

7.    Katrina Kivimäe

8.    Kadri Sepp

9.    Enar Reilent

10.                      Erki Ruben

11.                      Sirli Välba

 

 

2003/04

1.    Eva Liho

2.    Kati Niin

3.    Liis Aluve

 

2004/05

1.    Karin Rickberg

2.    Ly Vaho

3.    Ave Pallase

4.    Marit Rae

5.    Teele Reivik

 

2005/06

1.    Silja Kaigu

2.    Ilja Maljutenko

 

2006/07

1.    Ann Anton

2.    Johanna Iisebel Järvelill

3.    Sirje Sildever

4.    Piret Laiverik

5.    Anette Aav

6.    Joonas Kaljulaid

7.    Karin Kaup

8.    Elen Pikknurm

9.    Piret Väinsalu

 

 

2007/08

1.    Maarja Jagomägi

 

2008/09

1.    Maris Möls

2.    Meelis Kivinurm

3.    Pille-Riin Jaik

4.    Kristina Kull

 

2009/10

1.    Rebeka Gabor

2.    Berit Laansoo

 

2010/11

1.    Aleksandra Griffel

2.    Gerdi Klaas

3.    Erika Peterson

4.    Mari Armei

 

2012/13

1.    Diana Liiva

2.    Pille-Riin Parts

3.    Helen Kalde

4.    Mai-Brit Tänava

5.    Kristin Kongi

 

2013/14

1.    Heleri Aitsam

2.    Evelin Alliksaar

3.    Eliisa Epro

4.    Ida Lepparu

5.    Doris Kristina Raave

6.    Aleksandr Tsõganov

 

2014/15

 

1. Loviisa Lees

2. Egle Palk

 

2015/16

 

1. Taavi Arakas

2. Maria-Elisabet Jürgens

3. Mari Liis Marge

 

 

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli üldine fax: 65 72 134

1. - 6. klass õpib aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

7.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

Ajaleht

TNG Sädemed

ekool

Liitumisjuhend

http://www.elf.ee/