Get Adobe Flash player





Viimased uudised

Nõmme Gümnaasiumi spordipäev murdmaajooksus toimus Hiiu staadioni juures metsas 20 ja 21 septembril 2017. Esimese ja teise klassi õpilased võistlesid 300 meetrisel distantsil ja kolmanda kuni viienda klassi õpilased 500 meetrisel distantsil.

Alates kuuendast klassist võtsid tüdrukud omavahel mõõtu 500 meetrisel ja poisid 1000 meetrisel distantsil.

 

Kiiremad tüdrukud 1 klassis on Lili-Marleen Lehtla ajaga 1.02,9, Maria Elizabeth Jefanov ja Marie Kaasik ajaga 1.04,8 ning kiiremad poisid Oliver Steinberg ajaga 0.59,4, Raimond Laur ajaga 1.01,3 ja Kaarel Mere ajaga 1.04,3

Kiiremad tüdrukud 2 klassis on Marta-Miia Lestberg ajaga 0.57,2, Marta Loore Randrüüt ajaga 0.59,2 ja Lisanne Tint ajaga 0.59,3 ning kiiremad poisid Steven-Eric Orgmets ajaga 0.56,2, Brentan Voogla ajaga 0.59,6 ja Arnis Arusaar ajaga 1.00,6.

Kiiremad tüdrukud 3 klassis on Helmi Kask ajaga 1.40,4, Mia Kotkin ajaga 1.51,9 ja Hanna Marta Heinsoo ajaga 1.56,5 ning kiiremad poisid Steven Markus Tamm ajaga 1.41,3, Jan-Marten Paju ajaga 1.42,1 ja Gustav Lamberg Otto ajaga 1.42,7.

Kiiremad tüdrukud 4 klassis on Laura Liias ajaga 1.40,0, Merili Mäesepp ajaga 1.40,1 ja Keitlin Merili Leht ajaga 1.51,9 ning kiiremad poisid Samuel Mandelkorn ajaga 1.31,5, Armin Leen ajaga 1.32,9 ja Arles-Annes Arusaar ajaga 1.37,3.

Kiiremad tüdrukud 5 klassis on Anna-Liisa Kristovald ajaga 1.34,6, Meriliis Kollo ajaga 1.37,8 ja Kertu Aasmäe ajaga 1.38,1 ning kiiremad poisid Erik Loorand ajaga 1.32,5, Kristofer Kuusekänd ajaga 1.36,0 ja Sten-Eric Lõhmus ajaga 1.38,3.

Kiiremad tüdrukud 6 klassis on Evalotta Victoria Aabrams ajaga 1.33,8, Hanna-Grete Suvemaa ajaga 1.38,1 ja Ronja Tork ajaga 1.44,2 ning kiiremad poisid Mart-Andreas Rootalu ajaga 3.15,0, Mihkel Indus ajaga 3.15,1 ja Aksel Luhavee ajaga 3.20,6.

Kiiremad tüdrukud 7 klassis on Kristin Kalde ajaga 1.35,9, Berit Vaikmaa ajaga 1.36,0 ja Mia Golob ajaga 1.43,5 ning kiiremad poisid Mark-Markos Kehva ajaga 2.54,5, Henri Leoke ajaga 3.02,9 ja Mikk Meresmaa ajaga 3.21,6.

Kiiremad tüdrukud 8 klassis on Sära Kiristaja ajaga 1.31,2, Karmen Tilk ajaga 1.36,9 ja Aveliina Kaasik ajaga 1.40,0 ning kiiremad poisid Raol Martti Vinkel ajaga 3.13,3, Kristofer Robin Mikiver ajaga 3.13,9 ja Villem Einberg ajaga 3.15,9.

 Kiiremad tüdrukud 9 klassis on Valeria Karoman ajaga 1.28,1, Birgit Loot ajaga 1.32,2 ja Laura-Johanna Metsatalu ajaga 1.33,0 ning kiiremad poisid Markus Tilk ajaga 2.54,0, Robert Toompuu ajaga 2.57,4 ja Armin Korjus ajaga 3.08,7.

 

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli üldine fax: 65 72 134

1. - 6. klass õpib aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

7.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

Ajaleht

TNG Sädemed

ekool

Liitumisjuhend

http://www.elf.ee/