Get Adobe Flash player





Viimased uudised

Kohustuslik kirjandus

3. klass

1.Jakobson „Ööbik ja vaskuss“

2.„Eesti rahva muinasjutte“ sarjast Saja rahva lood vabal valik Kreutzwaldi muinasjuttudest

3.L. Tungal  „Kollitame! Kummitame!“

4.H. Käo „Noorpagana lood“

5.G. Oster „Õuduste kool“

6.vabal valikul üks A. Lindgreni teostest

7.vabal valikul üks K. Kassi teostest

8.O. Preussler „Väike nõid“

9.M. Saksatamm „Ruubert, lohe ja laevapoisid“

10.Põldma „Džuudopoisid“

11.M. Saksatamm „Külaline Okidoki planeedilt“

12.M. Saksatamm „Võlur Sinku-Vinku ja nõiatrall“

13.vabal valikul üks H. Käo teostest (võib-olla ka luuleraamat)

14.K. Kass „Kasper ja viis tarka kassi“

15.J. Rannap „Tupsik“

16.A. Pervik „Sookoll ja sisalik“

17.K. Soans „Kruubi-Ruudi ja tema inimesed“

 

4. klass 

1.Mark Twain „Tom Sawyer“

2.Aapeli (Simo Puupponen )  „Üle linna Vinski“

3.Eno Raud „Roostevaba mõõk“.

4.Kristiina Kass „Samueli võlupadi“

5.Eno Raud „Kalevipoeg“

6.Pamela Lyndon Tavers „ Mary Poppins“

7.Astrid Lindgren „ Rasmus, Pontus ja Lontu“

 

5. klass 

1.A.Lindgren kas „Meisterdetektiiv Blomkvist“, „Hulkur Rasmus“ või „Vennad Lõvisüdamed“

2.Kivirähk „Sirli, Siim ja saladused“

3.H. Ch. Andersen     üks muinasjutt omal vabal valikul

4.Ed. Bornhöhe „Tasuja“

5.S. Rannamaa „Kadri“ (tüdrukutele)

6.M. Twain „Tom Sawyer“ (poistele)

7.Lisaks  loe siit 2 raamatut omal valikul  (üks märtsiks, teine maikuuks) 

8.J.R.R.Tolkien üks osa „Sõrmuste isand“

9.F. R. Kreutzwald  „Kilplased“

10.J. Brzechwa „Pan Kleksi akadeemia“

11.L. Frank Baum „Võlur Oz“

12.H. Mäkelä „Härra Huu“

13.O. Preussler „Väike nõid“

14.M. Keränen „Varastatud oranž jalgratas“, „Peidetud hõbedane aardelaegas“

15.Soopan „Head pahad poisid“, „Kõik poisid ei kasva suureks“

16.L. Lilleste „Tommy ja Kribu krimkad“

 

 5. b  klass

1. E. Kästner „Veel üks Lotte“

2. J. Kross „Mardileib“

3. Üks muinasjutt vabal valikul

4. A. Kivirähk „Sirli, Siim ja saladused“

5. E. Kippel „Meelis“

6. O. Luts „Kapsapea“

7. A. Pervik „Arabella, mereröövli tütar“

 

 6. klass  

1. Koolilood: J. Rannap „Agu Sihvka annab aru” või H. Mänd „Toomas Linnupoeg” või

    E. Niziurski „Marek Pieguse uskumatud seiklused”

2. F. Molnar „Pal-tänava poisid”

3. J. Põldma „Džuudopoisid” 

4. A. Lindgren „Meisterdetektiiv Kalle Blomkvist”

5. R. R. Tolkien „Kääbik”

6. E. Kippel „Meelis”

7. J. Verne´i üks teos (näit. „Saladuslik saar”, „Viieteistkümneaastane kapten” vm)

8. L. Lilleste üks noorsoo kriminaalromaan (näit. „Elu ohus”, „Mäng tulega” vm)

9. Üks teos uudiskirjandusest (ilmunud 2007–2012)

 

7. klass

1. Oskar Luts "Kevade"

2. Aidi Vallik "Kuidas elad, Ann?" 

3. Johen Till „Charlie+Leo“

4. Fr. R. Kreutzwald "Eesti rahva ennemuistsed jutud" - 3 muinasjuttu vabal valikul 

5. F. R. Fahelmann „Müütilised muistendid“ 

6. Diana Leesalu „Mängult on päriselt“

 

8.klass

1. Antoine de Saint-Exupery „Väike prints“

2. H. Chr Anderseni üks muinasjutt

3. A. Kivirähk „Rehepapp“

4. J. D. Salinger „Kuristik rukkis“

5. J. Tangsoo „Hanejaht“

6. K. Reimus „Haldjatants“

7. L. Koidula „Säärane mulk“

 

9. klass  

1.Piiblilood  (Vana Testament ja Uus Testament)

2.Fr. R. Faehlmann „Müütilised muistendid“

3.E. Raud „Kalevipoeg“

4.L. Koidula „Säärane mulk“

5.A. H. Tammsaare „Kõrboja peremees“

6.E. Vilde „Pisuhänd“

7.Fr. Tuglas „Popi ja Huhuu

8.J. Kross „Wikmani poisid“

  

Kontakt

Raudtee 73
Tallinn 11620

Registrikood: 75016651

Tel: (+372) 6 572 133
e-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kooli üldine fax: 65 72 134

1. - 6. klass õpib aadressil
Raudtee 55,

Tel: (+372) 6 572 476

7.- 9. klass ja gümnaasium aadressil
Raudtee 73.

Ajaleht

TNG Sädemed

ekool

Liitumisjuhend

http://www.elf.ee/